FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
PatiesibasKalns dienasgrāmata
 Pirmdiena 01-05-2017 14:28 6  182

Dzimumu psiho-bioloģiskās atšķirības. (Apsolu kas vairāk par krāniņiem un pežukiem)

Protams man visticamāk, ka nav šeit oho nevienam jāskaidro atšķirību starp sieviešu un vīriešu intīmajiem orgāniem, bet vēlos vairāk parunāties par psiholoģiskajām sekām attiecībā pret mūsu biloģiskajām atšķirībām.

Fakts ka krāniņi darbojās uz āru un pežuki uz iekšu rada dažādo pasaules uztveri starp sievieti un vīrieti.

Sievietes uztvere darbojas iekšēji > ārēji. Kas nozīmē ka sievietes koncentrēsies uz sevi pirms pievērsīs uzmanību apkārtējais pasaulei. Tādēļ sievietes ``5 minūtes`` bieži ir gana, lai vīrietis noskatītos vēl vienu filmu. Sieviešu psiholoģija spiež viņām šādi domāt.

Tas parasti nenotiek kad sieviete kļūst par māti, tad sieviete pati sevi nobīda otrajā vietā un no jaukās bezspēcīgās būtners var pārvēsties lauvenē ja kāds apdraudēs viņas bērnus. Priekš sievietes viņas bērni ir svarīgāki nekā viņa pati. (Vīrieši vispār sievietēm vajadzīgi tikai dažām lietām :D)

10 tūkstošus gadus vai senākā vēsture sievietes saprata ka viņas ir vājākas par vīriešiem un tad nu mēs ciešam sekas. Sievietes (kaut arī neatdzīs) redz šo pasauli kā vardarbīgu un bīstamu vietu, pretēji vīrietim kurš visur saskata izaicinājumu un atrod pasauli kā vietu kur konkurēt. Līdz ar šo Tev vajadzētu saprast kādēļ sievietēm vienmēr gribas būt bariņā pavadītām, dzīvot ar lielo spēcīgo vīrieti kad izaugs. Tas viņām liek justies droši. Un šī drošības sajūta ir nepieciešama lai sieviete varētu izkopt savu sievišķību. Tas nenozīmē ka sievietes ir atkarīgas no vīrieša, lai justos droši, komfortabli vai brīvi ( būtu aplami tā domāt), bet tomēr sievietei patiks paļāuties uz vīrieti lai justos komfortabli.

Kad sieviete ir atradusi šo komfortu, nākamais solis sievietes pasaulē ir nekavējoties parūpēties par savu apkārtni. (ieskaitot veci, ja ir) Par cik sievietes prāts darbojas iekšēji>ārēji ne tikai viņām personīgi ir jāizskatās labi, bet visai apkartnei ir jāizskatās labi. Šis ir iemesls kādēļ sievietes uztraucas par visādiem sīkumie, kā ornamenti, sveces, smaržīgas ziepes utt. Šis palīdz sievietēm piepildīt un atbrīvot savu sievišķību.

Ja ir vēl kāds padoms ko varētu dot lai būtu vieglāk izprast sievietes, tad tas būtu ka sievietēm vajag komunicēt bieži, lai justu saikni. Tas nozīmē, runāt, pieskarties, darīt lietas kopā, bet vis vairāk tomēr runāt. Tādēļ mācies klausīties ja vēlies saikni un tas tiešām palīdzēs. (nerunājot par to ka daudzas mūsdienās sūdzas ka vīrieši neklausās)

Vienīgā kļūda ko vīrietim nevajadzētu pieļaut, kad klausās sievietes runāšanā ir uzmesties par problēmu risinātāju. Lai arī cik tupa tas neizklausītos sievietes runā tikai tādēļ, lai tiku dzirdētas viņām nevajag palīdzību ja neprasa. Neuzmācies ar risinājumiem, kad vienīgaiss ko no tevis vajag ir uzmanība un veselas ausis.

Atbildes par figurām. Ķidājot Kazanovu
citi ieraksti PatiesibasKalns d-grāmatā (~42)
Komentāri
pomerance: tu, ko pīpē, laminātu?
#1
2017-05-02 16:22
inde_1970: šauri
#2
2017-05-02 16:28
pardon_my_french: Komatus vismaz saliec, zinātniek.
#3
2017-05-02 20:06
Eliota: Pec pagiram atstasta savu sapni kur briziem pat nosackojis.
#4
2017-05-02 21:46
ube: Nav tik traki. :)
#5
2017-05-03 07:58
Tikliite: Līdz zināmam līmenim tas, ko raksti ir Ok, gan par drošību, gan glābšanas pasākumiem. Tomēr, par laimi, vai nelaimi pie drošības viss neapstājas. Diemžē, arī sievietes izaug, un arī viņu vērtības mainās...Vai Tev ir gadījies satikt sievieti, kura tikusi tālāk par iluzorās drošibas robežu?
#6
2017-05-07 20:41
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.