![]() | |||
|
|
Iepazīsties
460 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Marija_Anna: Muļķības :)
sveicēji vienkārši klišejiski iet vieglāko ceļu. Būsi vesela un dzīva, pārējais pašas rokās un būs pat ļoti Ok ;) #2 2017-02-12 11:21 _pamparam_: Satiekas divas kundzītes gados.
-"Kā Tev iet?" -"Kad iet slikti, ´ātrie´ savāc. Kad iet labi - policija." #4 2017-02-12 15:28 limonija: Skaists vecums - tici man:) Veselību, dzīvesprieku;) Man tikai tā īsti ap to laiku sāka veikties ar brūtgāniem:D
#6 2017-02-13 21:07 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur atzīmēt dzimšanas dienu? (13)
Iesakiet kādu ne pārāk dārgu pirtiņu vai viesu namu,lai oktobra vidū nosvinēt dzimšanas dienu.Vajag lai ir gultas ...
Dzeramnauda (26)
Dzeramnaudas - luk ari jautajmus - cik lielu dzeramnaudu jus medz atstat bara virietim barmenim un cik lielas sieveitei ...
Vai Vecrīgā ir līdzīgs klubus kā ČBK! (10)
Vai ir kāds Vecrīgā klubs līdzīgs kā Četri balti krekli? Kur skan letiņu labā mūzika un ir diezgan omulīgi, un ... | ||||||||