FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Peteris29,  29-12-2016 11:18 13  31
Labrīt!

Labrīt!

Bajānu noliku pa tvērienam, dainu skapi esmu atvēris un klausos Wāhneru.

https://www.youtube.com/watch?v=g4flAZEgtjs

Labrīt!
Meitenes palīdziet. Ziemassvētku brīnums ir noticis!
citi ieraksti Peteris29 d-grāmatā
Komentāri
joga: Jautri Tev!...:)))
#1
2016-12-29 11:55
Peteris29: Wāhners tak ielīksmo.
#2
2016-12-29 12:05
kokote: Pie šitā vāgnera pat uzdancot tā jestri varētu. Paķer kaut ko no frančiem iz dainu skapja, ar baudu izlasa un uzlūdz namatēvu uz danci :)
#3
2016-12-29 14:52
Peteris29: dzer ar mēru
#6
2016-12-29 23:13
straume22: Čau, Pēci! Tu esi palicis par daudz jestrs(nekas slikts, to sakot, nebij prātā) Kassi Wāhners?
#4
2016-12-29 15:01
Peteris29: Wahners ir Wahners......
#7
2016-12-29 23:14
kokote: Straume- vai ta nepaklausījies- aristokrāts pielicis gabalu ar visiem vārdiem :):) - līdz vakaram jāiemācās un tad varēsim saskanīgi dainot :) (savā meldiņā, kā baznīcas lapiņās dažreiz raksta)
#5
2016-12-29 16:02
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Spēju pārbaude pirms pieņemšanas darbā (31)
Darba devējs grib pārliecināties par jūsu spējām. Jūs nezināt, vai tā ir testēšana vai izmantošana. Cik ilgu laiku jūs ...
Kolēģi ārpus darba laika. (21)
Kā saprast vai uztvert situāciju, kad gadu gadiem nostrādāts līdz pirmajam un pēdējam darbam no rīta līdz vakaram un ...
Vai tāds ir Latvijas darba tirgus? (40)
Nu jau dažus mēnešus esmu darba meklējumos, jo atgriežoties no tālzemes, nolēmu laimi (darba izteiksmē!) pameklēt tepat ...
Darbs par taksistu-atsauksmes (23)
Vai strādājot par taksistu ir iespējams ko nopelnīt? Kas ir jāzin taksistam? varbūt kāds ko zin par šo darbu? Cilvēks ...
Kolēģiem farmaceitiem (3)
Pēc ilgāka laika prombūtnes ir izvēle- Mēness aptieku tīkls, EURO vai Pils aptiekas? Ko Jūs ieteiktu?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅