![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
kokote: Bažīgais, vai tiešām tie 50 km jāievēro? Mums jau pilnīga tradīcija puikiem pašiem braukt pēc egles- tikai pāra gadu atpakaļ sapratām, ka ne tajos mežos (ne privātajos, bet tajos otros) viņi cērt, un tik tālu nekad nav devušies. Mīļākā vieta eglītēm viņiem Skuķīši :) :) Bet par Ziedoņdārzu nebijām aizdomājušies:) :) Varbūt var to no Doma laukuma?
#5 2016-12-19 11:55 Peteris29: Doma laukums nu nekādi nesanāk mežs. Meža definīcija ir vairāk kā trīs koki!
#6 2016-12-19 12:01 Bazhix: Tā viesnīca ir tur, kur kādreiz bija Latvijas Pasts :)
Koko, tas jau no katra paša atkarīgs - ievērot noteikumus vai neievērot :) Ir cilvēki, kas iet ielai pāri, lukosforā degot sarkanai gaismai, ir, kuri pastāv un pagaida zaļo... :) #7 2016-12-19 12:07
Pārējos 29 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Bāriņtiesas tiesības nopratināt bērnus (15)
Vai bāriņtiesas ločekļiem ir tiesības nopratināt bērnus (5 un 8) bez vecāku vai skolotājas klātbūtnes.
Bērna audzināšanas aspekti (50)
Vai bērna psihi var negatīvi ietekmēt vecāku stingrība un dažreiz pielietotas armijas audzināšanas metodes? Piemēram, ...
Talantu attīstīšana (18)
Kā bērnā pamanīt talantu,ja viss (sportā,mūzikā) padodas un patīk vienlīdz labi. Bet,lai gūtu augstus sasniegumus,ir ...
Bērni un asi priekšmeti (24)
tā nu sanāci - radās jautājums - no cik gadiem bērma būtu jāmāca nazi uzasināt (nu tā lai par galīgu dārzeni neaug)... ...
Atteiksanas no paternitates pec 20 gadiem (16)
1995.gada sieviete ar maldinajumu pierunaja uznemties paternitati man nepiederosam bernam,pec berna piedzimsanas ... | ||||||||