FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Peteris29,  13-12-2016 16:57 7  16
Sen nav bijis.

Sen nav bijis.

https://www.youtube.com/watch?v=QanN-32BjUI
Sen nav bijis.
terbatas 54 Nevalstiskas domas.
citi ieraksti Peteris29 d-grāmatā
Komentāri
joga: Paldies,man vienmēr ir paticis Mendelsons....:))))
#1
2016-12-13 17:17
Peteris29: Tas tak ir Wāhners!
#3
2016-12-13 17:41
edding: Kur ta biji aizkritis?
#2
2016-12-13 17:21
Peteris29: ......nāk jau
#4
2016-12-13 17:41
limonija: Dievinu karstvīnu;)
#5
2016-12-13 18:22
Peteris29: Un kur paliek bez grēka dzimušais?
#6
2016-12-13 19:36
Neesmu_Alise: .........aizdomājas par Jogu un Mendelsonu. :))
#7
2016-12-13 19:50
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Dejotājas darbs Mančesterā, Turino? (33)
Vai droši būtu braukt strādāt par dejotāju uz Mančesteru, Turino? Rakstīts bez intīmiem pakalpojumiem
Savs bizness vai darbs ārzemēs? (26)
Nu viedie un viszinošie, kurš tagad uzsāktu ko savu, domāts komercdarbībā?!:) Vai tomēr labāk mukt uz ārzemēm, vai ...
Darbs Lielbritānijā (14)
Padalieties ar info kaa uzsaakt pareizi darba meklejumus GB... Luudzams personiigaa reaalaa pieredze....varbut kaadi ...
Atvērt uzņēmumu citā valstī? (9)
Mūsu gudrā valdība izdomājusi ārprātu ar soc. nodokli, kas jāmaksā arī tad, ja kādus mēnešus vispār nekāda darbība ...
Kur man dabut darbu, ja nemaku krievu valodu? (34)
Man jau 30 gadi un nekad neesmu stradajusi, izglitibas ari nekadas nav un krievu valodu nemaku. Ko man darit, kur ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅