FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Muktiana dienasgrāmata
 Sestdiena 19-11-2016 21:41 4  66

Nav

Jūs laikam brīnisieties, par ko gan mēdzu piedomāt valsts svētkos. Neērti atzīties, bet par Allu P., F.Kirkorovu un M.Galkinu. Protams, par viņiem biju dzirdējusi, bet nekad īpaši neiedziļinājos un pat neinteresējos par viņu daiļradi. Bet netīšām sanāca par viņiem painteresēties caur youtube linkiem.

Viss iesākās ar F.Kirkorova dziesnu “Sņeg”. :D Šo te.

https://www.youtube.com/watch?v=6sPy0xnk8J4

Un tālāk noskatījos vienu “filmu” par tēmu, kāpēc Alla izšķīrās no Fiļa. :D Saprotu, ka tas viss izklausās pēc dzeltenajām ziņām un būtu pat kauns atzīties, ka savu laiku uz to tērēju, bet notērēju arī un kaut kādā ziņā paliku iespaidota kā pēc laba biogrāfiskā romāna izlasīšanas.

Pirmais secinājums – Alla ir ne tik daudz populāra ar savām dziesmām, cik kā personība – sabiedrības Lauva. Viņai dzīvē ir tāda harisma, ka pat tai daiļradei kā mākslai nav nozīmes. Viņa regulāri ir organizējusi privātus tusiņus uz 100 cilv. un vienmēr bijusi pārliecinoša sabiedrības līdere – visi ap viņu grozījās. Vispār viņai pašai, kā norādīja biogrāfi, drīzāk ir vīrišķīgs raksturs, analītiska, praktiska domāšana un humora izjūta un vīriešu sabiedrībā viņa ir gan autoritāte, gan vielaikus pamanās būt mūza un ir apveltīta arī ar sievišķajam īpašībām – ar spēju rūpēties, atbalstīt utt. Sapratu, ka viņa tiešām ir personība. Astrologi par tādiem cilvēkiem saka, ka “viņai ir laba saule”. Viņai ir nevis vienkārši Saule, bet Saule kubā. Tika intervēts arī viens vadošais astrologs, kurš teica, ka viņa Kirkovam esot tāda kā dzīves Skolotāja. Nevis Kirkorovam dzīves skolotāja, bet viņa būtu skolotāja ikvienam – arī inteliģentam večukam– tāda – tik spēcīga personība viņa ir.

Interesanti, ka Kirkorova vecākiem 9.g.vec. slavenā pareģe Vanga bija teikusi, ka tā sieviete, kuru viņš ieraudzīs nākamajā dienā pirmo, būšot viņa sieva. Paredzēja arī spožu dziedātāja karjeru. Nākamajā dienā kā puika bija ieslēdzis TV un tur rādīja Allu dziedam. Viņš jau tā kā zinājis, ka Alla ir viņa likteņa nolemtā sieva. Tas arī interesanti.

Bet vēl interesanta man liekas arī Kirkorova patiesā un dziļā mīla pret Allu. Kirkorovs sākotnēji vairāk bija kā klusais domātājs – savā ziņā frīks. Esmu lasījusi salīdzinājumu, ka “kaisle ir milestibas pumpurs, bet pati mīlestiba kā zieds”. Nu doma tāda, ka viss sākas ar kaisli, bet transformēta kaisle paceļas līdz patiesai – pārpasaulīgai mīlestībai. Kirkorovs vispār ir dziļais – jūtīgais tips. Kad Alla aizgāja ar Maksimu, viņa sirds vārda tiešā nozīmē salūza 300 gab. (pat psihoneiroloģiskā slimnīcā ārstējās). Interesanti, ka viņa jūtas pret viņu vienmēr ir bijušas tik lielas, ka laikā, kad viņš bija ar Allu, šķiet, visu laiku dzied par mīlu pret Allu, bet pēc šķiršanās – par sāpēm par Allu. Un viņa kaislīgā (caur ego prizmu) mīla ir pacēlusies līdz tam, ka viņš ir gan piedevis Allai, gan sadraudzējies ar Maksimu (Alla šo vēl uzaicināja uz savām kāzām ar Maksimu) un…..joprojām viņš dzied par Allu un mīl Allu caur caurēm. Vienkārši viņa jūtas bija tik spēcīgas, mīla tik īsta, ka sāpes mīlestību transformēja augstākā kvalitātē – nevis pārvērta vienaldzībā vai aizvainojumā, bet lielākā personības briedumā. Un tas kaut kā atstāja iespaidu.

Arī Maksims nav nekāds jampampiņš. Abi viņas vīri ir viņas cienīgi – arī lielas personības. Maksims ir viegls – gudrs, ar asu prātu, ar humora izjūtu, kas tiešām bija kā pretstats apmātajam ar mīlu un mazliet drūmajam Kirkorovam.

Un nav ne mazāko šaubu, ka lai nu kas, bet Alla tiešām ir bijusi mīlēta persona un ar saviem vismaz šiem 2 partneriem ir dzīvojusi ne tikai garīgā, bet arī dvēseliskā saskaņā. Tā jau saka, ja starp partneriem ir liela gadu starpība, tad viņus noteikti saista īpaši dziļa sapratne. Nu par šiem nav šaubu. Pirmkārt, Alla ir baigā personība – kurš katrs jampampiņš viņai vienkārši nederētu. Un abi partneri ir dziļas personības (senas dvēseles).

Nu vispār jocīgi. Bet tā Kirkorova man cilvēcīgi ir žēl. Domāju, ka Alla mīl abus. Interesanti, ka visi tusiņi, kopīgie projekti Allai ar Kirkorovu joprojām ir kopīgi. Kirkorovs Ir gatavs jebkādu krupi un patmīlu norīt, pārvārīt, lai būtu viņas tuvumā. Saprata, ka ļaujoties aizvainojumam, viņš viņu zaudētu galīgi. Arī tas, kā viņš dzied, var just tās dvēseles sāpes, ciešanas, izaugsmi, dziļumu…..iespējams, no mākslas aspekta viņš caur savas lielās mīlas zaudējumu , ir audzis. Varētu pat teikt, ka Allai joprojām ir 2 vīri, tikai viens oficiāls un īstāks. Nu tāda tā sieviete ir - Mūza un Saule.

Paskatījos arī kā Alla ar Galkinu dzied. Nekāda māsklinieciskā vērtība viņu daiļdarbiem (izpildījumiem) nav, bet ir tas asais prāts, šarms, vieglums un aspr ātība – ar to viņi arī publiku un viens otru paņem. Interesanti ir pārslēgt, kā dzied Alla ar Galkinu “lalala”, bet pa to pašu laiku Kirkorovs ar savām dziesmām “rauj dvēseli laukā” un tiešām liekas, ka Alla katram vārdam stāv blakus.

Nu es jau neko…. Interesanta dzīve, interesanti pārbaudījumi. Saka, ka slava - būšana publikas priekšā esot visgrūtākais pārbaudījums. Nu tā….

No karmiskā aspekta skatoties, acīmredzot bija paredzēts, ka Fiļs būs Allas vīrs un droši vien bija paredzēta arī šķiršanās. Tīri teorētiski Galkinam vajadzētu pamest Allu (ja cilvēks ir pametis otru – īpaši vīru/sievu ar salauztu sirdi, tad jaunais partneris pēc laika to pašu izdara). Bet Fiļa lielā mīlestība kaut kā visu transformē. Arī Allai ir kaut kāds talismans no Fiļa, kas simbolizē viņa mīlu. Protams, lai pārtrauktu tik karmiski ciešas attiecības (kā Allai ar Fiļu) nākošajam partnerim bija jābūt tādam, kas“jumtu rauj nost” + “problēmas esošajās attiecībās “ (kas tā arī bija). Tā viņa pēc karmiskā scenārija izpildīja pasūtījumu – atstāja Fiļu ar sāpošu sirdi. Bet Fiļs….viņš aug un maina visu iesaistīto personu likteņus. Man tā izskatās – caur sāpēm un piedošanu un mīlestības saglabāšanu.

Bet vispār jau cilvēki meklē Dievu - mīlestību, kas uz Zemes izpaužas caur mīlestību no cilvēkiem. Kamēr cilvēks nav atklājis Dievu, tikmēr tiek celta debesu augstumos mīlestība pret konkrētu cilvēku. Bet tieši Kirkorova jūtu dziļums - spējas uz jūtu dziļumu..., šķiet, caur mīlu pret Allu, viņš savienojas ar kaut kādu dievišķu enerģiju, kuru jūt arī Alla un apkārtējie.

Daudziem mēdz būt aktuāli - precēties... Ja mainās apziņa, mainās dzīve. Ar...
Komentāri
fiffaaC: Tu esi fantastiska. Tu esi atveerusies. Tu tik patiesi visu saskati. Un tie, kuri liek miinusus, joprojaam ir celjaa. Miilji visiem :)
#1
2016-11-19 22:10
williii: talants-ari kadreiz pastav!
#2
2016-11-19 23:00
Marija_Anna: Mistika un kaut kāda ticība nav mana pārliecība un jājamzirdziņš. Tāpēc es uz pasauli skatos bišķiņ pa savam. Taču daudz kur varu tev piekrist.
Harizmātiskas , enerģijas pārpilnas un gudras personības vienmēr pievelk skatu vairāk . Un ja vēl tas ir no šovbiznesa. Un ja vēl šo personību starpā veidojas pāri un komandas. Jo šo cilvēku mijiedarbība tiešām ir komandas darbs. Tie viens otru papildina , iebukņī kustībai , brīžiem uzšķeļot dzirksteles.
Starp citu, ne šī trijotne vien ir ievērības cienīga.
Vēl kā vienu no interesantām personībām varētu nosaukt Lolitu Miļavsku. Gan kā dziedātāju , gan kā personību , gan kā cilvēku ar savu pilsonisko nostāju .
UN vēl daudzus citus.
P.S.
Ne tikai ekstravertie cilvēki ir interesanti savās izpausmēs un dzīves peripetijās. Arī intravertie ir kā dziļi , neizzināti ūdeņi. Tikai tur vajag ieinteresētību un vēlmi saskatīt to pašu enerģiju pievilcību un dvēseles kvalitātes.
#3
2016-11-20 09:52
Deisa: Beidzot tiešām ir runa par Mīlestību! Sāpes, aizvainojums, greizsirdība - tā nav mīlestība.
#4
2016-11-20 17:07
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.