FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
PatiesibasKalns dienasgrāmata
 Pirmdiena 07-11-2016 17:57 17  66

Vara caur bailēm kā var izmantot bailes mērķu sasniegšanai.

Bailes ir ļoti spēcīgs manipulācijas instruments ko dažādi līderi ir bieži izmantojuši cauri cilvēces zināmai un visticamāk ka arī nezināmajai vēsturei, lai pakļautu un manipulētu ļaužu barus. Bailes nav patīkama emocija, bet ir ļoti efektīva emocija ļoti spēcīga ko izmanto draudot ar sāpēm vai pazemojumu vai veselības risku. Kā lielāko piemēru pēdējā gadsimta laikā varam novērot kā fašistiskā Vācija izmantoja bailes savu mērķu sasniegšanai.

``The best political weapon, is the weapon of terror. Cruelty commands respect. Men may hate us. But we don`t ask for their love; only for their fear.`` Heinrich Himmler

``Labākais politiskais ierocis ir terors. Cietsirdība pieprasa cieņu. Vīri var mūs nīst, bet mēs neprasām viņu mīlestības, tikai viņu bailes.`` Henrihs Himlers

Ļoti daudzi vadoņi un līderi ir sapratuši spēku un varu ko sniedz baiļu emociju izmantošana. Daudzi no tiem izmanto šo metodi lai kontrolētu citus sava labuma gūšanai. Bailes ir lipīgas un ja tiek izmantotas nežēlīgi satur nenormālu spēju kontrolēt kādu pat darīt lietas, ko normāli cilvēks nekad nedarītu.
Lai arī viss biežāk baiļu izmatošanu varam novērot politikā un armijā (spīdzināšana, draudi, utt) šī baiļu dinamika tiek izmantota ikdienā ļoti daudzās situācijās. Tādas kā darbs, ģimene, starp draugiem un pat baznīcā. (nonāksi ellē ja neieliksi zaļo īkšķi)

Vara ko bailes var sniegt cilvēkam kurš ir tik nežēlīgs, lai izmantotu šo mehānismu savām vajadzībām var būt milzīga. (cilvēki var zagt un melot tavā vietā utt) Bet šo varu nevajadzētu saskatīt tikai negatīvā gaismā jo šie principi var uzlabot produktivitāti ja tiek izmantoti pareizi! Piemērs var būt. Ka bailes nesaņemt algu var spiest darbiniekiem pabeigt pasūtījumu pirms termiņa beigām pat ja boss neko konkrēti nedraud.

Cilvēkam kurš izmanto šo metodi savu mērķu sasniegšanai ir jābūt ļoti uzmanīgam. Jo parasti bailes izraisa divējāda veida reakcijas. Vai nu kauties vai bēgt un šīs emocijas tikai apgrūtinās īstas lojalitātes iegūšanu. Protams Tu vari iedrošināt savus darbiniekus pabeigt pasūtījumu draudot ar algām vai tamlīdzīgi, lai iegūtu neticami labu rezultātu. Bet saproti, ka visticamāk tavi darbinieki apvainosies un, kad pienāks brīdis, kad būs gatavi cīnīties, tad labāk pieskati savu pēcpusi. (algas paaugstinājumi, diršana aiz muguras, slēpšanās no darba. utt)

Kā instruments bailes ir ļoti noderīgas tavam klāstam, bet izmatojot to kā galveno ieroci savā arsenālā. Drīz vien vari atrasties vientuļš tikai ar dažiem uzticamiem cilvēkiem kurus pie tevis tur tikai bailes. Cilvēki var sekot un darīt kaut ko tikai baiļu dēļ bet cilvēki vienmēr ņems ļaunā to kas izraisa šīs bailes. Rezultāts parasti ir īslaicīgs ieguvums kuru drīz vien zaudē ar baiļu izzušanu. (no tevis vairs nebaidās kad neesi pie apvāršņa) Tas nozīmē, ka lai šīs attiecības izdotos Tev jātur cilvēks visu laiku zem kaut kādām bailēm tiklīdz bailes izbeidzas visas šīs attiecības sadrups.
Kā pareizi mentāli masturbēt. Katram savi slāņi! in10se 3.3 daļa
Komentāri
limonija: Tā ir. Un tad, kad bailes zudušas, - lielais terorists redz savu bezspēcību;) Man tādi momenti patīk:)
#1
2016-11-07 19:36
Lele: Nu bailju terora pirmsaakumi naak no Kristiigaas bazniicas..pareejie jau tikai kopee...
#2
2016-11-07 20:17
agraa: Spēcīgākas cilvēka emocijas ir bailes un mīlestība. Gaidām turpmāk patiesību par to otru :)
#3
2016-11-07 21:44
PatiesibasKalns: Vai ir kas specifisks ko vēlies uzzināt? Varbūt es zinu par to.
#4
2016-11-08 00:30
jadore: Tiklīdz apzinies patieso baiļu cēloni, tā bailes pazūd.
#5
2016-11-08 10:49
Edgars37: A vai vestulites Tessai ar tapa bailu iespaida😃??? Jeb tas no gribula, kas hormonala limeni transformejies bailes😃???
#6
2016-11-08 13:51
PatiesibasKalns: Labāk pastāsti ko Tu lien pie manis?
Nē Tessa vienkārši atkal mēģināja pievērst manu uzmanību caur PA.

Kādēļ tas tevi vispār interesē? Vai tu redzēji visu mūsu saraksti? Kāds vispār tev sakars nākt un kaut ko komentēt par mūsu saraksti? Kaut kāds žurnālists esi vai mājkalpotāja, ka patīk pa citu netīro veļu rakņāties?
#7
2016-11-08 14:10
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.