FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
limonija dienasgrāmata
 Trešdiena 26-10-2016 13:49 31  188

Atbilde kiborgu(ne sieviešu) mīlētājiem

Es stradāju par sieviešus seksologu.

Un manā kabinetā ļoti bieži skan šie jautājumi. Kas ir īsta sieviete? Kā kļūt par īstu sievieti? Kā sastapt īstu vīrieti? Kā savu nekur nederīgo vīrieti pārvērst īstā?
Un bezgalīgi tiek cilātas šīs tēmas.
Un līst asaru upes. Par to, ka "es neesmu īsta sieviete un viņš nav īsts vīrietis"

Un es to visu klausos garlaikoti ( ) un saprotu to, ka lielais bizness kopā ar masu mēdijiem ir saplosījuši mūsu galvas.
Protams, viņiem taču vajag mums pārdot visas tās procedūras, preparātus un pakalpojumus. Lūk arī iedveš mums domu par diviem kiborgiem - par īsto sievieti un īsto vīrieti. Un mūžīgā skrējienā pēc šiem ideāliem mēs "izmetam" tonnām naudas, maksājot par laimes, jaunības, skaistuma un seksualitātes ilūziju.

Paskatīsimies un papētīsim - kas tā ir - Īsta sieviete?
Viņa, protams, ir jauna. Vecas mums nav vajadzīgas, vecās vajag pa taisno gāzes kamerās, lai nebojā mūsu ideālās pasaules skaisto bildi

Ļoti skaista. Lūpām un krūtīm jābūt lielām, lai uzbudinātu īstos vīriešus un radītu viņos seksuālo iekāri. Ideāla āda. Neideāla mums nav vajadzīga. Diegi un botokss vajadzīgi jau no bērnības, savādāk tā nodevīgā krunka zem acs sabojās īstajam vīrietim visu viņa erekciju Matiem jābūt gariem, bieziem un zīdainiem, lai īstais vīrietis varētu tos vakaros glāstīt kaķa vietā un tā nomierināties. Ģērbties vajag spilgti un izteiksmīgi, lai īstajā vīrietī radītu seksuālo iekāri. Papēži ir obligāti. Lai instagrama fotogrāfijās varētu parādīt visjutekliskākās pozas un īstajiem vīriešiem atkal rastos seksuālā vilkme.

Vai kaut ko aizmirsām?

Aizmirsām, ka īsta sieviete to vien dara kā valdzina, zin n-tos seksa veidus, prot veikt erotisko masāžu ar karstiem mandarīniem, vīnogu kauliņiem un laimes putna spalvām. Viņa seksu grib vienmēr un vienmēr tam ir gatava. Viņai nekad nesāp galva un nekad nav kritisko dienu. Un arī orgasms viņai ir vienmēr. Un seksa laikā viņa bļauj kā neprātīga ziloņmāte un rūc kā ievainota tīģeriene. Un pēc seksa, pat neilga, viņa līdz zemei pateicas savam labdarim (īstajam vīrietim) par to, ka tas viņai dāvājis savu svēto uzmanību.

Īsta sieviete prot ļoti garšīgi gatavot, jo pa vidu seksa mākslas kursiem, viņa ir apmeklējusi arī kulinārijas kursus. Franču virtuve, itāļu un Āzijas. Pēc pusminūtes seksa viņa mundri gatavo savam īstajam vīrietim pāris kulinārijas šedevrus, starplaikos izklaidējot to ar gudrām sarunām

Vai tad jūs varējat iedomāties, ka īsta sieviete ir muļķe? Attopieties!
Īstai sievietei ir kā minimums divas augstākās izglītības. Viena humanitarā - viņa taču ir sieviete. Bet otra - ekonomiskā vai juridiskā, lai palīdzētu īstajam vīrietim biznesā. Viņa taču nav domāta tikai gultai. Viņa taču ir dzīvei. Viņa ir kā karaliene - gan pieniņš, gan sieriņš, gan biezpieniņš. Vieni vienīgi labumui.

Vēl īsta sieviete pati ļoti labi pelna. Kā gan savādāk viņa varēs būt atbalsts savam īstajam vīrietim grūtos laikos?

Un kas vēl ir ļoti svarīgi - īstas sievietes raksturs. Tas ir ideāls. Bez - maita. Viņa ir saprotoša, iejūtīga, labestīga un maiga. Vienmēr atbalsta un iedvesmo. Viņa ir suniski uzticīga, bez nosacījumiem pieņemoša un dievina savu īsto vīrieti. Viņa ies kopā ar viņu caur uguni ūdeni un vara trubām ( , , ). Viņa pacieš, klusē un smaida. Nekādu nepatīkamu garastāvokļu, neapmierinātības un, galvenais, nekādu prasību pret īsto vīrieti. Un absolūtā paklausība. Ja viņam vajag mīļāko - jā, lūdzu, seksu trijatā - lūdzu, labi, gadījās bērns kaut kur "malā" - arī labi. Lūk, kāds zelta raksturs ir īstai sievietei!

Neko neaizmirsām? Aizmirsām!
Īsta sieviete pastavīgi mācās - visdažādākajos pašizaugsmes kursos. Drāmas pulciņā, fotostudijā. Viņai taču vienmēr jābūt interesantai, vieglai, jautrai, visdažādākajās jomās attīstītai, ar augstu IQ, EQ. Ja īstajam vīrietim ar viņu kļūs garlaicīgi, viņš sev atradīs citu, labāku īsto sievieti. Tāpēc jākustās ātrāk.. Un, protams, īsta sieviete saprot to, ka vīrietis cītīgi jāpabaro ar savu enerģiju, jo tas taču skaidrs, ka viņa karjeras izaugsme un peļņa ir atkarīga no tā, cik labi viņa to "pabaro" ar enerģiju.

Ja viņš guļ uz dīvāna, dzer alu un neko negrib, tātad slikti "uzkačāja", tātad vēl pāris kursu jāiziet, lai labāk varētu "kačāt".
Vai gan būtu jābrīnās par to, ka man pretī sēdošā kliente, kura tik ļoti centusies kļūt par tādu varenu kiborgu, šobrīd pārdzīvo tik briesmīgu neirozi. Viņa taču saprot, ka viņai neizdodas šo visu paveikt kā nākas - tātad viņa ir neveiksminiece, tātad viņa ir slikta. Lūzeris. Nevienam nevajadzīga. Sēž un asaras lej savā vientulībā.

Es cenšos viņai paskaidrot, ka briesmīgo kiborgu laiks sūtīt dillēs. Un, ka viņas vientulības galvenais iemesls ir cenšanās kļūt par ideālu, īsto sievieti.

Un es viņai stāstu par sevi. Man ir briesmīgs raksturs. Liekais svars, ko viņa pati arī redz. Es neprotu gatavot un pat negrasos to mācīties, jo man patīk, ka man mājās atved ātrās uzkodas. Man ir 36 gadi un es ne reizi dzīvē neesmu izmēģinājusi nevienu jaunības "atgriešanas" procedūru. Es vālkāju tikai to, kas man patīk, un tas ir parasts pilsētas apģērbs - džinsi, ērti apavi bez papēža un kāds man patīkams džemperis. Es neprotu "uzkačāt" ar enerģiju nevienu, izņemot savus studentus - man gan tas ir iedzimts, jo jau trešajā paaudzē esmu pedagogs. Es daudz strādāju un tāpēc ļoti bieži man neatliek daudz laika, lai komunicētu ar saviem tuvajiem cilvēkiem. Strādāju es tāpēc, ka tas man ļoti patīk. un, protams, šis darbs man nes ļoti labus ienākumus

Taču es ar to neuzturu savu vīrieti. Gan jau viņš pats kaut kā ar to visu tiek galā. Es neesmu daudzpusīga, es labi pārvaldu tikai savu profesiju, bet daudzās citas jomās esmu pilnīgs "lohs" Vienu vārdu sakot, es esmu pilnīgs pretstats Īstai sievietei. Bet nezin kāpēc man dzīvojas laimīgi, labsajūtā un ar prieku. Un es jūtos ļoti seksuāla.

Jo seksualitāte ir tas, kā tu dzīvē jūties.

Un es savā dzīvē jūtos ļoti labi.

Un šis "labi" ir mana sajūta, mans stāvoklis, mans mīlas kontakts ar dzīvi un pievelk vīriešus. Es nekad savā dzīvē neesmu cietusi no vīriešu uzmanības trūkuma. Sekss taču ir vienotības un saplūšanas vēlme. Un, protams, ka šo vienotību ikviens vīrietis vēlas ar laimīgu sievieti. Viņš vēlas izkust viņas dvēseliskajā stavoklī un tad ir pilnīgi vienalga, cik krunciņu viņai zem labās acs un cik pumpu uz dibena. Un loģiski, ka viņam negribas tuvību ar nelaimīgu sievieti un negribas izkust viņas ciešanās.

Tāpēc tu vari uzrullēt lūpas cik vien lielas gribi, un vienalga tavā neirozē un ciešanās neviens vīrietis izkust nevēlēsies. un es viņus ļoti labi saprotu... Lūk, te arī rodas: sveicināta vientulība.
Un vienīgais, ko varu rekomendēt, ir pasutīt uz vienu vietu īsto sievieti kopā ar viņas īsto vīrieti.

Esi tāda, kāda vēlies būt, kādai tev patīk būt, kā tev ir komfortabli.

Orientējies tikai uz to, kas tev tā ir kaifīgi. Meklē to darbu, kas tev patīk. Tiecies ar tiem, kuri tev patīk. Dari tikai to, kam piekrīt tava dvēsele un ķermenis. Un tam visam līdzi atnāks fona prieka sajūta. Un dzīve nesīs labsajūtu. Es to saucu par Seksu ar Dzīvi.

Un, ja tu iemācīsies ar to nodarboties, tad nebūs jābrīnās, ka vientulība un ciešanas kļūs par pagātnes murgu.

Es nesaku, ka dzīve kļūs salda kā cukurs. Vienmēr būs pārdzīvojumi un nepatikšanas, taču jebkuros dzīves pagriezienos fonā būs "dzīve tā ir labsajūta". Un tā ir pavisam cita dzīves kvalitāte. pavisam cita dzīves garša. Un to ir vērts nobaudīt.

Ja tu pati būsi "piesūkusies" ar šo garšu, arī citi cilvēki vēlēsies to pagaršot, caur tevi un pēc tam vēl un vēl.... Man šķiet, ka tā arī ir seksualitāte. Un tā nav atkarīga ne no vecuma, ārienes, miesasbūves, rakstura, ieradumiem, zināšanām, prasmēm un vēl kaut kā konkrēta.

Īsta sieviete nav tas izdomātais glamūrīgais monstrs, kuru laiks aizsūtīt vēstures mēslainē. Īsta sieviete ir kaifīga, garšīga, laimīga, interesanta, vienmēr savā draugu lokā, arī starp vīriešiem, notikumu plūsmā.Tā esi tu, kad nepakļaujies citu noteiktajiem noteikumiem un neieņem svešas formas. Kad visa tā vietā tu pārliecināti, droši, viegli un ar prieku velc savu dzīves līniju. Kad tu dzīvo tā, kā tev patīk, dari to, ko tu vēlies darīt, saņem labsajūtu no dzīves. Kad tu dzīvo pa īstam, kad tu ar baudu izgaršo dzīvi un automātiski dalies tajā ar apkārtējiem.


Autors: Nastja Mihejeva, psihologs-seksologs, Maskava

Mārgaretas Tečeres 21 bauslis Kāpēc attiecības ir lielākā vērtība...
Komentāri
Vilkabele13: bingo:))
#1
2016-10-26 14:00
limonija: Jā:)
#5
2016-10-26 14:21
UgunskuraKurinatajs: Varu saderēt, ka seksologam Nastjai ir bijuši vismaz trīs vīri, tagad dzīvo viena. Bez bērniem, jo bērni ir nasta. Viņa ir skaista, veiksmīga, iekārojama, bet viena. Naktīs raud spilvenā vai kaķī.
#2
2016-10-26 14:02
limonija: Esmu Tevī vīlusies...Tādas sievietes - ar tik foršu humoriņu - nekad nemēdz būt vienas;)
#4
2016-10-26 14:21
uusins: Labs raksts. Tiešām! :) Bet, vai šejienes publikai. Lielākā daļa nesapratīs šo skaisto sarkasma "pipariņu" - IQ un EQ, gluži vienkārši - "nevelk" :)
#3
2016-10-26 14:07
limonija: Paldies!:) Ja arī nesapratīs - man viņu žēl nebūs - darīju, ko varēju;)
#6
2016-10-26 14:23
UgunskuraKurinatajs: tā ir stereotipu verdzība
#7
2016-10-26 14:33
Pārējos 24 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅