FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Muktiana dienasgrāmata
 Trešdiena 17-08-2016 17:59 7  72
Ja mainās apziņa, mainās dzīve. Ar cilvēku notiek tas, kam viņš tic un kā domā. Apziņu var mainīt vai nu jauni iespaidi, vai nu spēcīgas jūtas un pārdzīvojumi, retāk - redzētais no citiem, arī reti - kādas reliģiskas/filozofiskas mācības (jo tām ir saistība ar apziņu). Bet pārsvarā visi realizē dzīvē savas apziņas līmeni. Ja, piemēram, cilvēks tic, ka laime nāk no darba (un tās gūtajiem ienākumiem), tad citas laimes ari nav kā tikai no darba no saņemtajiem (lieliem vai maziem) ienākumiem utt. - un tā tiešām var būt laime, bet tālu no pilnīgas. Apziņu maina arī aplauzieni. Piemēram, tici, ka laime ir no darba un ienākumiem, bet darbu nevari atrast, tad caur sāpēm esi spiests saprast, ka ir arī krutākas lietas dzīvē par darbu un naudu, piemēram, draugi, draudzība, cēla rīcība, līdzjūtība utt.
Bet nu stāsts ir par to, ka mēs realizējam savas apziņas ceļu un esam savas apziņas cietumā. Un no tā izkļūt patiešām nav viegli. Gudra doma, vai ne? :) Kas attiecas uz mani, pēdējo padsmit gadu griezumā mana apziņa ir diezgan mainījusies, tās rezultātā esmu rīkojusies tā, kā pirms tam nebūtu rīkojusies (netipiski rīkojusies) un ieguvumi ir. Tomēr vienalga nepietiekami. Apziņa vienalga turas pie saviem rāmjiem.
(Apziņas sinonīms laikam varētu būt "ticība". Mēs dzīvojam un daram to, kam ticam. Ja ticētu kaut kam citam, tad arī dzīve būtu cita. Bet neticam citam. :) )
Sveicieni Vārda dienā Vinetām un lai apziņa paplašinās! :)
Nav IVM
Komentāri
marselis: nebus gan ta!
ja doma par "pasapzinu",tad jajauta par kadu stavokli doma-,ja izmanto jedzienus hilo un holo,ka divu ind.apzinu veidus,tad tie piemit individam abi.
ind.izmainito apzinu stavoklu kartografiju vairs neregistre-,jo ta esot bezgaliga.
ja runa par apzinu-,tad to nekas nemaita.
lai butu gudra doma-,ir aptuveni jaizprot ,kas ir apzina .Uz sobridi visas zinatnes nav noteiktas koncepcijas , izskaiudrojuma.
Ja sapratisi,tad vairs jautajumi neradisies.
#1
2016-08-17 18:57
marselis: ps.par centieniem kaut ko darit
#2
2016-08-17 18:59
viktorsx: Citēju :hilo holo marsel marsian indo kartograf ......ja šito sapratīsi jautājumi neradīsies..
Ka tik kāds nepaspīd ar lielākām gudrībām!!!! tas laikam bija iepriekšējā komentētāja apziņas stāvoklis
#3
2016-08-17 19:08
limonija: Kristieši saka vienkāršāk - katram pēc viņa ticības:)
#4
2016-08-17 22:25
marselis: hilotropa un halotropa
izmainitas apzinas stav. saka kartografet T. Lirri,S.Grofs utl.
#5
2016-08-17 23:53
agraa: Nesen izlasīju , ka darbs pasargā no 3 trūkumiem : Garlaicības, izlaidības un trūkuma. Tātad nav ko noniecināt darbu :)) Un vēl , draugi ??? ha, ha , nāk un aiziet , ja vien nav tādi , kas jau pieskaitāmi pie ģimenes. tāpat runāji par apziņas stāvokli , bet minēji uzskatus, kas ir tomēr atšķirīgas lietas.
#6
2016-08-18 13:32
Muktiana: Bet tikai darba darīšana vien negarantē vietu debesīs un ilgstošu laimes vai apmierinājuma un miera sajūtu. Bet labāk par neko tas ir! Bez darba dzīvot nemaz nav iespējams. Pat bomžiem darbs (kustība/enerģija) jāiegulda, lai paēstu un izdzīvotu.
#7
2016-08-24 17:09
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.