![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
kokote: Vai ta nu Brazīlijā nebūs melno ikru! :):)
Kā tur bija ar tām pankūciņām pie ikriem? #4 2016-08-08 14:30
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Mārtiņdienas zoss (12)
Labdien! Padalieties, lūdzu, pieredzē, kā šito zvēru riktīgi gardu pagatavot, lai vērts ņemties.
Krūmmellenes ziemai. (5)
Vai kādai saimniecei ir pieredze ar šo ogu sagatavi ziemai (sula, sīrups, ievārījums...) vnk sasaldēt nevēlos.
Plānās pankūkas (28)
Sacepu vairumā plānās pankūkas. Ar ko varētu pildīt un kā vēl var izmantot tās?/dzirdēts par pankūku suši/
Ābolu sula, vīns, varbūt Remarka tik iecienītais kalvodoss ... (10)
Ko darāt ar ābolu pārbagātību šoruden, padalaties ar receptēm!
Vai skābs alus ir labi? (19)
Vairumā kafejnīcu alus garšo skābi un burbuļo kā šampanietis, dažreiz ir pat miglains, nedzidrs. Tas vairāk attiecas uz ... | ||||||||