FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
PatiesibasKalns dienasgrāmata
 Svētdiena 31-07-2016 18:52  10

Katram savi slāņi! in10se 3.1 daļa

Spiežoties cauri seksuālajam kodolam!

Par cik seksuālā identitāte veidojas agrā jaunībā šī ir vieta ar kuru mums vajadzētu sākt. Šis mūs noved līdz pirmajai tehnikai.

Visos mūs ir daļas kuras grib noteiktas lietas, kurās mēs ticam ka noteiktas lietas ir patiesība, kur mēs piedzīvojam citādus realitātes rāmjus.

Ir daudzi dažādi veidi kā domāt par šīm daļām, bet daži no veidiem kā par to domājam iekļauj domāt par tiem kā par slāņiem, cilvēkiem vai vietām.

Slāņi.

Kad Tu domā par prātu saistībā ar slāņiem, iedomājies ka mēs esam kā sīpola slāņi. Ir daļas kuras ir pieejamākas un redzamākas citiem. Šīs ir kā virspusējās un dziļās vai kā ārējās un iekšējās mūsu daļas. Kā arī esi informēts ka mums var šķist ka gribam vienu lietu virspusēji, bet parokoties dziļāk mums šī lieta ir nevajadzīga.
Un šis ir kā šīs daļas var savstarpēji konfliktēt, kāds var gribēt lietas augstākā līmenī, bet dziļāk šī persona var vēlēties pilnīgi pretējo lietu. Atpazīt un izprast šo patiesību, šo kas var būt patiesība lielākajai daļai cilvēku ir kā spēcīga demonstrācija, kas parāda, ka saprotam kāda iekšējo pasauli.

Šo analoģiju mēs varam arī izmantot paši saviem pasaules redzējuma filtriem, kā piemēram. Esot fiziskam no ārienes, bet esot emocionālam iekšēji. Šajā analoģijā fiziskā persona gūst emocijas esot fiziskam, kāds kurš mijiedarbojas ar pasauli caur fiziskām darbībām kāds kurš piedzīvo realitāti no fiziskām sajūtām un pieskārieniem. Šiem cilvēkiem ir vajadzīga fiziska pieskaršanās, lai šie cilvēki justu emocionālu saikni!

Slāņu analoģija var arī tikt izmantota laika sekvencei. Kur tu atrodies šodien ir kā sīpola ārējie slāņi un kur tu biji bērnībā ir kā sīpola iekšējie slāņi. Un kā Tu audz un mijiedarbojies ar citiem tu audzē slāni pēc slāņa vienu pēc otra.
Kad Tu runā ar kādu par viņa bērnību Tu efektīvi aizved šo cilvēku līdz sīpola dziļākajiem slāņiem. Izmainot jebko šajos slāņos var izmainīt visu personu. Tādēļ ka prāts automātiski izmainīs šodienas personu, ja pagātnes persona, vai drīzāk uztvere par pagātnes sevi tiek izmainīta

Svarīgi atcerēties - Tauriņa efekts!

Ja tu izmaini kāda uztveri par pagātnes sevi Tu izmainīsi šī cilvēka tagadnes sevi! Vai atceries stāstus kur cilvēki atgriežas laikā un pamaina mazu šķietami nesvarīgu sevis daļiņu un tas aizsāk veselu kaskādi ar izmaiņām. Šis ir kā tas darbojas!

Mēs varam sākt sarunu ar personas iekšējo bērnu uzdodot jautājumus kā piemēram:

``Ko tavs iekšējais bērns teiktu vai darītu tagad?`` ``Ko tu kā bērns teiktu savai tagadnes personai?"

Tu vari arī iepriekš pieņemt ka tu runā ar viņas bērnu vai viņas iepriekšējo sevi un tādējādi parādi savu iepriekš pieņēmumu. Ar iepriekš pieņemtu es runāju par to ka tavi vārdi un darbības tiek lietoti balstoties no iepriekš veiktiem pamat uzskatiem, pieņēmumiem un atsaucēm.

Piemēram: Ja Tu iepriekš pieņem ka sieviete ar kuru runā ir trakākā pēc seksa izsalkusī nimpfomāne ko jebkad esi saticis. Nav nozīmes cik ļoti viņa vēlēsies to noliegt, bet tu būsi pārsteigts kā viņa zemapziņā saprot tavu realitātes rāmi un caur komunikāciju un saiknes veidošanu padara to par patiesību.

Kad mēs runājam ar cilvēkiem ikdienā lielāko daļu no laika mēs runājam ar kādu par ko mums ir iepriekš izveidots viedoklis par to kāds ir šis cilvēks, viedoklis par šo cilvēku tiek balstīts daļēji uz faktu un daļēji uz pieņēmumu.

Tagad atskatoties uz pagātni paņem kādu kam bija grūta bērnība. Šie cilvēki var just ka viņi ir slikti un ka viņi ir pelnījuši kas ar viņiem notika un pat ka viņi ir bojāti. Bet kad Tu paņem personu kura viņi ir šodien un ļauj šai personai paskatīties uz bērnu kas viņi reiz bija ar acīm un zināšanām kas viņiem ir šodien, tad realitāte sāk mainīties. Daļas no šiem cilvēkiem kas tika apspiestas un ieslēgtas sāk atvērties un ārstēties. Viņi sāk saskatīt ka bērns savā būtībā bija labs vienkārši atradās sliktā vidē un ka viņam nācās pieņemt labākos lēmumus un izvēles kas bija pieejamas tobrīd.
Vispirms saprašana sākas mentālā līmenī un tad dodas tālāk līdz emocionālajai saprašanai un beidzas ar fiziskām izjūtām.
Šis līmeņu jēdziens ir ne tikai svarīgs, lai saprastu, bet lai varētu veikt patiesas izmaiņas. Cilvēki nerīkojās un nemainās dēļ tā ko viņi zina intelektuāli, bet dēļ tā ko viņi jūt un vēl vairāk dēļ tā ko viņi jūt fiziski.

Izjūtot kaut ko fiziski padara to par viss reālāko. Prioritātē kādā cilvēki izjūt realitāti ir no vismazāk reālas uz viss reālāko un taustāmu.

IZTĒLE - EMOCIJAS - FIZISKĀS SAJŪTAS

Citi ir teikuši ``Vadi emocijas un ķermenis sekos``. Tā ir vāja perspektīva. Tas ko es saku ir tieši pretējs un ir 100 reiz spēcīgāks. ``Vadi ķermeni un tad emocijas un tad prāts sekos``

Šis ir kā lietas priekš mums ir izveidojušas tīri bioloģiski. Mēs esam gan prāta gan miesas radījumi. Tas ko tu dari ar ķermeni izlaiž ķimikālijas smadzenēs kas ietekmē un izmaina prātu. Piemēram: Pēc orgasma ķermenis izlaiž oksitocīnu kas izraisa savstarpējās saiknes sajūtu ar personu ar kuru esam kopā .

Vadi ķermeni un tu vadīsi prātu.

Piemēram: Tīri intelektuāli zināt ka tev ir jāēd vēl neko nenozīmē ja vien tu nejūti izsalkumu savā ķermenī. Zināt intelektuāli ka sieviete ir pievilcīga vēl neko nenozīmē kamēr vien tu neizjūti iekāri ar visu ķermeni pret šo sievieti.

To ko mēs izjūtam ar ķermeni un sajūtam fiziski mēs bieži racionalizējam mentāli. Zinot, ka daļas var konfliktēt, kad fiziskā emocionālā un mentālās daļas konfliktē, cilvēki rīkosies konsekventi uz to kā viņi jūtas fiziski, mazāk uz to kā viņi jūtas emocionāli un vēl mazāk uz to ko viņi zin mentāli.

Piemēram kāds kurš grib atmest smēķēšanu. Viņi var zināt mentāli, ka smēķēšana ir slikta viņu veselībai, bet kad viņi izjūt fizisku dzinuli, to daļu ķermeņa kas alkst cigaretes un ja alkas ir pietiekami stipras un cilvēks ir pilnībā iegrimis šajā momentā tad visbiežāk šis cilvēks tomēr uzpīpēs.

Lai dabūtu kādu padoties šīm alkām, pastiprini alkas un iegremdē personu šinī momentā. Šī ir atslēga!
Katram savi slāņi! in10se 3.2 daļa Nolūki. in10se 2.daļa Oktobrēns
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.