FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
PatiesibasKalns dienasgrāmata
 Svētdiena 31-07-2016 15:44 6  21

Nolūki. in10se 2.daļa Oktobrēns

Nav vairs noslēpums un daudzi noteikti jau ir dzirdējuši. Ka mēs dzīvē dabūjam to uz ko koncentrējamies un, ka enerģija plūst tur kur uzmanība turas.

Nolūkam ir daļējs sakars ar fokusēšanos, bet tam arī ir sakars ar spēkiem kas slēpjas aiz fokusa! Ja iedomājamies, ka nolūks ir kā spīdināt gaismu. Tad fokuss ir kā spīdināt gaismu uz kaut ko, ko vēlies ieraudzīt un tādējādi iegūstot to uz ko fokusējies. Bet spēks kas slēpjas aiz fokusa, kas ir griba ir tas cik spilgta būs šī gaisma.

NOLŪKS ir GRIBAS un FOKUSA kombinācija.

Nolūks = Griba + Fokuss
Mēs arī varam domāt par nolūku kā darbības vārdu, tas arī nozīmē kustību un ir plūstošs.

Tas ir kaut kas ko mēs darām. Tādēļ apstāties un izanalizēt to kamēr viens ir nolūka procesā ir apstādināt nolūka procesu pašu par sevi.

Nolūki citu vai savējie mums ir viss apkārt. Viss kas notiek pasaulē ir nolūku mijiedarbības rezultāts. Pasaulē ir ļoti daudz cilvēku un spēku kuru nolūki kalpo viņu pašu interesēm un ne tavējām. Kad esi informēts, aizdomājies par to un seko tam līdzi. Sajūti enerģijas plūsmu katrā situācijā. Sajūti nolūkus, fokusu un gribu citos viss apkārt sev un katrā situācijā.

Zini, ka arī citiem var būt griba un fokuss. Un ka Tu vari izrādīt savējo nolūku, lai ietekmētu citu vai nu gribu vai nu fokusu tādējādi ietekmējot citu nolūkus. Kā parasti dabā aktīvākie spēki vinnē.

Teiksim, ka tu komunicē ar kādu kam ir slikti nolūki pret tevi. Šī var būt ļoti bīstama situācija it īpaši ja tas ir kāds ar ļoti stipru fokusu un gribu kāds kurš varētu īstenot savu nolūku.

Tu vari ietekmēt citu gribu un fokusu tādējādi izmainot šī cilvēka nolūkus.

Šī cilvēka fokuss var tikt ietekmēts vairākos veidos, caur izklaidēšanu, izmantojot pārsteigumu un vai vienkārši neļaujot koncentrēties uz sevi.

Un Tev arī ir jāiemācās attīstīt savu gribu. Tava zemapziņa smagi strādās priekš tevis, bet tikai tad ja tu patiešām to gribēsi. Izdari visu ko biji domājis izdarīt katru dienu! Uzstādi mērķus, sasniedz tos un pataisi to par gribas spēka jautājumu. Tev ir jādemonstrē un jāizrāda sava griba katru dienu!

Tava griba ir vienkārši gribēt darīt lietas ar savu dzīvi. Piemēram, tavā darbā un karjerā, kas noteiks tavus panākumus un gala rezultātu var nebūt cik gudrs tu esi vai cik tehniski prasmīgs, bet gan tas cik liela ir tava gribēšana vienkārši darīt šo darbu.

Un arī fokusu ir jāattīsta katru dienu. Šo var attīstīt veicot vienkāršu vingrinājumus, piemēram veicot uzdevumus, kas liks pārējai pasaulei izgaist atstājot tikai šo vienu lietu uz kuru fokusēties. Tas var būt tik vienkārši kā izvēlēties kādu punktu uz sienas un fokusēties katru dienu ar vien ilgāk uz šo vienu punktu ļaujot pārējai pasaulei lēnām pagaist. Un katra doma paliks ar vien klusāka un mierīgāka līdz prātā palikt tikai griba un fokuss. Attīstot gribu un fokusu katru dienu tu attīstīsi spēju uz stipru nolūku.
Katram savi slāņi! in10se 3.1 daļa October Man Sequence. Rūpīgi glabātais...
Komentāri
marselis: kas tad ir tas,kur opere ar uzmanibu
ti.-virza lukturisa gaismu uz objektu,izgaismojot to?(vai var to izslegt?)
kas ir griba,kurs opere er so speku,kas tas ir par speku?
#1
2016-07-31 16:05
PatiesibasKalns: Griba un fokuss ir tas pie kā mums pašiem ir jāstrādā un jāatklāj sevī. Noteikti ka vienai personai gribas vienu lietu vairāk kā citai. Bet nu mums katram ir kaut kas ko gribam, bet vai mākam to gribēt pietiekami stipri, lai kaut ko iesāktu ar savām vēlmēm?
#3
2016-07-31 16:16
marselis: ps. par aktualitati un temu
#2
2016-07-31 16:06
Lele: Es neesmu paarliecinaata, kas iisti eksistee...briiva griba vai arii mees esam puppets of Master..
#4
2016-07-31 16:33
PatiesibasKalns: Tas katram pašam ir jāsaprot ko īsti Tu vēlies.

Daudzi cilvēki zin it īpaši mēs Latvieši, ka mākslīgi uzpūstās vērtības ir grūti noķert. Palikt parādā 4 mēnešalgas dēļ jaunām drēbēm vai datora vai televizora ja esošais jau strādā ir muļķīgi un tādiem cilvēkiem prioritātes nav īsti pareizajās vietās. Tērēt 2 nedēļu algu uz kino apmeklējumu un tam līdzīgas lietas ir diezgan amorāli pat pašam pret sevi.

Bet vēlme nodrošināt ģimeni ir ļoti pareiza un apsveicama mūsdienās pat apbrīnojama vēlme. Lai tā būtu mūsdienu nauda, taustāms zelts vai senais mamuts. Tiem kuri grib iegūt resursu nav nekāda sakara ar moderno patērētāju. Šīs dvēseles ražo resursus vai nu tās būtu skriešanas botes vai nu romiešu sandales.

Ko es gribu teikt ir, ka nav svarīgi laiks un vieta kurā dzīvojam, modernajos laikos tas vairs nav mamuts tā vienkārši ir nauda.

Tādēļ tas ko tu iesāc ar savu iegūto resursu ir daudz svarīgāk nekā tas cik daudz tu viņu iegūsti.Es domāju ka mēs paši varam izvēlēties kas mēs vēlamies būt. Bet cik daudzi no mums paši grib izvēlēties?
#5
2016-07-31 16:45
marselis: roc dzilak!
vai uzmanibas akts pastav bernam piedzimstot-,versts uz ieksu vai aru?(vai paradas dzives laika ka pieredze)
par fokusu-,ta ir tapati uzmaniba,tikai ar linzu koncentreta,nelau izsijaties (precizak lekat)
gribas akts,kad paradas bernam-,augli,piedzinstot,vai dzives laika(ka apmaciba,pieredze).
set nav runa par tadam gribas formam,ka gribu zilus dzinsus!
domaju,ka noproti uz ko es "velku"
#6
2016-07-31 18:44
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.