FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
PatiesibasKalns dienasgrāmata
 Pirmdiena 11-07-2016 16:39 4  51

October Man Sequence. Rūpīgi glabātais noslēpums tagad pieejams arī latviski. Pirmā daļa! Kas tas ir

Tūlkots no. October Man Sequence - In10se

Oktobra vīra sekvence šo informāciju zin tikai retais un vēl mazāk cilvēku to izmanto, jo šīs sekvence principi tiek turēti noslēpumā daudzu dažādu iemeslu dēļ. Tikai dažiem ir zināšanas un pieeja pie tehnikām kas ļauj izveidot šo efektu. Tu iespējams esi dzirdējis par šo, grāmatā ``The Game`` vai ``Spēle`` no Nīla Strausa vai varbūt lasījis kādā no daudzajiem savaldzināšanas forumiem vai no kāda kā es.

Tagad tas ir šeit!

Kādēļ, lai kāds turētu noslēpumā kaut ko tik ļoti spēcīgu un potenciāli efektīvu?

Tieši tā iemesla dēļ!

Definēsim dažus terminus, lai nebūtu apjukuma. Kad lietosim terminu `hipnoze` un hipnotists mēs domājām ekstrēmu pārliecināšanu. (extreme persuasion) Mēs neatņemam brīvo gribu. Tā darīt nebūtu ne morāli pareizi ne ētiski. Ko mēs drīzāk iesāksim ir padarīsim kādu izsalkušu vai pat izbadējušos, vai nu atmaskojot nepatiesus aizsardzības mehānismus vai nu pastiprinot vajadzību, tad mēs iekarināsim tiem priekšā iekāres burkānu, lai viss kas tiem būtu jāizdara ir jāpasniedzas un jāpaņem tas. Tā nav prasme izmantot spēku vai piespiest kādu, lai kontrolētu kāda brīvo gribu. Mums nav nekādu saistību ar tādiem cilvēkiem tāpēc, ka mūsu mērķis ir sniegt ekstāzi nevis izraisīt sāpes.

Tehnoloģija tā pat kā viss cits, morāli ir neitrāla. Nolūki, uzvedība un konteksts ir tas, kas tev liek izvēlēties starp gaišo un tumšo pusi.

1. Izraisi prāta stāvokļa identitātes vai ķermeņa sajūtas2. Pārvērt to simbolā3. Manipulē simbolu4. Piesaisti to pie sevis.

Ko šis var izdarīt?

Baumas ir gandrīz neticamas. Būt ar sievieti 15 minūtes pēc viņas satikšanas? Uzbudināt viņu tā ka viņa raus nost tavas drēbes? Automātiski sasaistīt tevi ar viņas seksuālo identitāti? Jā! Tas ir tieši tas ko šis dara!

Tagad, ko tas nozīmē?

Pirmais par ko mums jārunā ir seksuālā identitāte. Jēdziens identitāte nāk no Modernās Psiholoģijas. Mēs paturpināsim šo domu un izpētīsim jēdzienu Seksuālā Identitāte.
Seksuālā identitāte sāk veidoties jau no agrajām mijiedarbībām ar citiem. Pat pirms mums ir hormoni un bioloģija kas atbalstītu šīs izteiksmes mūsu seksuāla identitāte sāk veidoties.
Atrodoties dzemdē mūsu smadzeņu veidošanās process tiek ietekmēts pateicoties hormoniem. Vīriešu smadzenes ir ļoti atšķirīgas no sieviešu smadzenēm. Kad mēs sākam savstarpēji komunicēt ar saviem audzinātājiem 2-3 gadu vecumā mēs atklājam, ka esam autonomi. Tas ir, ka esam indivīdi. Mēs atklājam kas mēs esam un kas mēs neesam caur komunikāciju ar citiem. Šī ir mūsu identitātes veidošanās sākums. Seksuālā identitāte ir tikai apakšgrupa un ir tikai viens aspekts no mūsu vispārējās identitātes.

Pašatklāsme ir par Identitātes atklāšanu meklējot sevī un caur komunikāciju ar citiem. Tas ir rezultāts starp šo abu lietu savstarpēju mijiedarbību. Jau agrā bērnībā mēs atklājam ka zēni un meitenes ir ļoti dažādi. Un ka mēs veidojam attiecības ar pretējo dzimumu.

Visas attiecības šinī agrīnajā dzīves posmā ir veidojošas, as veido mūsu seksuālo identitāti. Piemēram, Freids norādīja kā vīrietim kam ir problēmas saistīties ar sievietēm visticamāk ir bijusi vāja saikne ar savu māti agrā jaunībā. Vai sieviete kura baidās no vīriešiem iespējams ir augusi ļauna un agresīva tēva mājās, un šie ir vīrieši ar ko viņa parasti satiekas. Sieviete kura ir augusi bez tēva var vienmēr būt tēva meklējumos arī attiecībās ar citiem vīriešiem.

Mūsu seksuāla identitāte ir kas mēs esam seksuāli attiecībā pret sevi un citiem un no tās veidojās mūsu seksuālie uzskati par sevi un citiem. Tas nosaka uz ko mēs seksuāli esam spējīgi mijiedarbībā un attiecībās ar citiem, kāda ir mūsu seksuālā uzvedība, un kāds seksuālais piepildījums mums ir kā individualitātēm.

Tātad vai būtu iespējams pielaikot jaunu seksuālo identitāti ja vecā mums nekalpo pietiekami labi? Jā! Ja mums ir nolūks to mainīt tad ar pareizajiem instrumentiem un sapratni to var izdarīt.

Mēs sniegsim jums nepieciešamos instrumentus. Sapratne nāks no jums no iekšienes un veidosies kā rezultāts mijiedarbībai un komunikācijai ar citiem. Sapratne nav kaut kas tāds ko es jums varētu iedot tai ir jānāk no tevis no tavas iekšējās sapratnes. Plato teiktu ka visa saprašana ir atcerēšanās ko tu jau zināji.

Nākamais par nolūkiem!
Nolūki. in10se 2.daļa Oktobrēns Personīgās Izmaiņas
Komentāri
marselis: .....ideja par identitates mainu-,sexorent
vai to ,ka uz "sitienu" ievilkt gulta?
#1
2016-07-11 17:03
PatiesibasKalns: Identitātes maiņa veselīgi. Tādā veidā kas varētu palīdzēt cilvēkiem. Piemēram tam vīrietim kuram nebija saiknes ar māti būtu veselīgi nomainīt seksuālo identitāti, lai vieglāk būtu atrast mīlestību jaunajās attiecībās. Lai sievietes kas augušas bez tēva nemeklētu savu tēvu katrs attiecībās.

Bet jā šīs sērijas būs par to kā ātri savaldzināt...
#2
2016-07-11 17:08
marselis: par identates (citas personas,individa maina)un sexoret (dzim.psih.) mainu daudz izstrazu ar dazadiem tehn.panemieniem (jautajums kadam nolukam ),prieks saiknem ar vecakiem var pielietot daudz efektivakas metodes,progresivakas un ne tik destruktuvas.

par to lai ievilktu gulta-,ir vienkarsas tehn.-,kimiskas ,kuras var izmaitot sprai veida (izsmidzinot,bez skidinasanas kafijas,tejas),vai ko vel progresivaku.
#3
2016-07-11 17:24
PatiesibasKalns: Manuprāt tu runā par dzimuma maiņu. Šis nav par to.
Nav efektīvākas metodes kā piedot un mācīties mīlēt.
#4
2016-07-11 17:30
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.