![]() | |||
|
|
Iepazīsties
180 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
joga dienasgrāmata
straume22: Vasaras sākumā, kamēr nav izauguši trekni kāpuri, svilpji sēž ligzdās un perē. Tad lido aplasīt ēsmu saviem čiepstēniem.
#1 2016-05-13 12:01 Damodara: Ir gan redzami. No rītiem atlido pāris tēviņu pamieloties ar saulespuķu sēkliņām, kā arī zaļžubītes, zīlītes un dzilnītis( tikai tēviņus pagaidām redz, jo mātītes sēž uz oliņām). Svilpīšu tēviņš tik skaists, viņš sēkliņas skrubina sēžot barotavā nevienu nelaiž klāt. Reizēm īstas putnu´´ kaujas´´ notiek.
#3 2016-05-13 13:16 Murkjelis: Nepateicis vēl ne zilbi
Joga pazaudēja svilpi. Ļaudis jautās: ak tu mūžs, Kas tev vēderā tā pūš? :)) Vasarā viņiem ir gana ko ēst tā patālāk no cilvēkiem. Man šķiet, ka tas ir barības jautājums. Vispār lasīju, ka sarkankrūtīši mēdz tā interesanti ceļot. Ir tādi īpatņi, kas ziemā pie mums dodas, kā uz dievnidiem. Un ir tādi, kas lido prom...uz dienvidiem. Varbūt pie Tevis dzīvojas tas bars, kas vasarās dodas uz mērenāku joslu, jo šeit tiem paliek pa karstu :) #5 2016-05-13 17:21 Murkjelis: Es par saviem putniņiem sašaubījos (kā katru gadu :D ) Varbūt tomēr ir čurkstes... :D
#7 2016-05-13 20:22
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
vīrietis Vērsis+sieviete Dvīnis (40)
Ko varat pateikt par sho savienibu? manaa dziivee taa ir visu zaudeeshana :( vai tomeer taa ir tikai sakritiiba?
Naudas piesaistīšanas rituāli. (18)
Vai ticat ka naudu var piesaistīt ar kādu maģisku rituālu?Nu kā piemēram pilnmēness naktī uzlikt atvērtu maku uz ...
Zīlnieces Rēzeknē (9)
Vai kāds zina zīlnieces Rēzeknē vai apkaimē, bet tādas labas? Ja jā, tad varbūt pateiksiet kur meklēt..
jaunava udensvīrs :) kāda ir pieredze? (36)
es esmu pati udensvīrs mans vīrietis bija Jaunava. Jaunavas neder kopā ar Udensvīriem tā ir taisnība. jaunavas ...
Kādai jābut motivācijai? (32)
Interesanti būtu noskaidrot .. kāds gars, ideja, vai t.s. polittehnologija motivēja divkājainos būvēt arhitektoniskos ... | |||||||||||