FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
DanaL dienasgrāmata
 Otrdiena 10-05-2016 20:52 62  140

Gāganu kari


Vai kāds var sniegt kādu prognozi, kas beigsies tas ķīviņs starp siskupisku alias bitter_and_sweet un kompāniju - lapsu acis, ceriņu pēteris un piepe?
Varbūt uzsaukt kādu totalizatoru, vai?
Ehhhh... ALELUJAH
citi ieraksti DanaL d-grāmatā (~115)
Komentāri
esmu: Apnicis jau ..Viss DG pilns ar nepārtrauktu savstarpēju ķīvēśanos:((
#1
2016-05-10 21:02
bitter_and_sweet: Dana L,BRAVO!!!ģeniāls raksts.:DDDD arī neko labāku nevari izdomat,vot kad visādi tupaki neuzbāzīsies-tad arī BEIGSIES.
#2
2016-05-10 21:09
3teevadeels: Pievienojos... Šie ieraksti jādeletē un iesaistītajiem pasažieriem jāpiešķir mūža bans bez apžēlošanas tiesībām.
#3
2016-05-10 21:11
inuce: ... vēl dienas 30 varbūt....
#4
2016-05-10 21:12
Tessa: dazhi ar savu tupumu degrade sho vietni arvien vairak.
#5
2016-05-10 21:13
dogville: Mani shai sakaraa kaada doma uzmekleeja-nez.kaads pamaniija,ka liidz ar virtuaalo kaaju paraadiishanos oho,dancha kungs pazuda:D
#6
2016-05-10 21:26
VECA_PIEPE: Ne PA, ne DG un arii IG lasiitaaji nav muljkji,...gan jau tiks pie skaidriibas arii bez totalizatora!
#7
2016-05-10 21:28
Pārējos 55 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Mūsu paliek arvien mazāk (33)
Netīšām sanāca papētīt situāciju draugiem.lv par tautu kultūru un bija pārsteigums, ka ļoti daudz latvieši ir kļuvuši ...
Muslimu un kristiešu kopējā Dieva iekšējās pretrunas (52)
Dievs taču ir Viens un kopējs, vai ne? Abi balstās uz veco Derību un atzīst to pašu Dievu kā savējo. Gan uz Kristu, gan ...
Birokrātiskā aparāta audzēšana un taupība :) (20)
Uzcēla tiltu. Bērni apzīmē margas, kāds izsit lukturus. Nolēma noalgot sargu. Pieņēma darbā. Bet nav neviena, kas ...
Ko darīt politikas analfabētam saeimā (15)
Varat iejusties ohujiešu parlamentā!
Alkohola tirdzniecības ierobežojumi (29)
Šmigu līdz 23.00 netirgos - valstij naudas par daudz vai?? Tagad lūzu kāds kurš kko rubī no ekonomikas un pilitikas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅