FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
MrJones dienasgrāmata
 Ceturtdiena 03-12-2015 21:01 3  57

unworldly, ienaac skaipaa!!!

...man jau draudzinjshs uz 12:55...Pliiiiiiiiz HELP...do what You can!!!
Jeezinj,,nu dajot Alla Borisovna..ar... Fuck or not to Fuck...?...
citi ieraksti MrJones d-grāmatā (~892)
Komentāri
unworldly: Sorry, es pazīstu tikai elektronisko plkst. :P ...nevaru iedomāties kādā leņķi tev stāv!:D
#1
2015-12-03 21:11
MrJones: a ja nestaav, tad nenaaksi...?? :P)
#2
2015-12-03 22:11
LucreziaBorgia: Iedomājos, kāds aplauziens puisietim sanāktu, ja uzzinātu, ka unwordly ir arī cits, īstais niks PA :D Satikās jau labu laiku skaipā, bet īstenībā viņa ir, piemērām, XXXXXXXXXXXX :D ( Jūsu fantāzijas lidojums)
#3
2015-12-04 09:37
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Muzeju nakts (21)
Rīt būs Muzeju nakts. Kurus muzejus plānojat apmeklēt?
Vai Vecrīgā ir līdzīgs klubus kā ČBK! (10)
Vai ir kāds Vecrīgā klubs līdzīgs kā Četri balti krekli? Kur skan letiņu labā mūzika un ir diezgan omulīgi, un ...
Svētki vai brīvdiena? (30)
Kaa juus uztverat riitdienu? Kaa sveetkus vai kaa vnk briivdienu? Ja kaa sveetkus, tad ko tiesi svineesiet vai par ko ...
Vecgada pasākumi (6)
Lūdzu iesakiet,kur šovakar Rīgā var padejot.
Vēlos atrast klubus (-us), kur var dejot un kur nav ĻOTI ... (9)
Sveiki! Sen meklēju kādu klubiņu, kur var forši padejot, bet mūzika nav ļoti skaļa. Ideāli būtu, ja skanētu kaut kas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅