![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Deisa: Sist jēgas nav, taču laikam trūkst iztēles, kā rudu lopu citādi no vistu kūts prom dabūt. Varbūt nevajag, citādi vistas sajutīsies pārākas un kas tad notiks?
#1 2015-11-06 11:11 ganjaubei: tas gan, vistas nedriikst sajusties paaraakas, biedeeklim jaabuut! :D
a vispaar es paardomaaju, no tik biezas aadas zaabiishus negribu. #2 2015-11-06 11:38 ganjaubei: biju domaajis to spalvu nopluukt, bet sapratu ka aada bieza, nepatiik man biezas aadas.
par chuchalu buus pashaa laikaa! :D #4 2015-11-06 11:51 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Vidusāzijas sauszemes bruņurupucis prot peldēt? (6)
Vai Vidusāzijas sauszemes bruņurupucis prot peldēt,vai tam patīk ūdens ?Kā labāk veikt šā dzīvnieka mazgašanu ?
Audzējs kucītei (10)
Lūdzu kaut jelkādu info par šīm lietām. Mana suņu meiteņe ir 8 gadus jauna, vienreiz bijusi mamma, tagad ir ...
Kaķis nepārtraukti laizās (7)
Pieklīda jauns pamests runcītis, domājams šai gadā dzimis. Viņš visu laiku laizās un no tā viss ir slapjš. Sprandā ...
Kā ēdināt kaķēnu? (22)
Maziņš, pats vēl neēd un nedzer. Ar pipeti dodu pienu. Bet varbūt vēl ko vajag? | ||||||||