FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 ganjaubei,  06-11-2015 01:24 4  68
rudmatainaa zhanna

rudmatainaa zhanna

tas lops nu gan ir ar biezu aadu, i ar koku nenositiisi da i zaabakus neuztaisiisi :D
rudmatainaa zhanna
Cien. oho saimniek!
citi ieraksti ganjaubei d-grāmatā
Komentāri
Deisa: Sist jēgas nav, taču laikam trūkst iztēles, kā rudu lopu citādi no vistu kūts prom dabūt. Varbūt nevajag, citādi vistas sajutīsies pārākas un kas tad notiks?
#1
2015-11-06 11:11
ganjaubei: tas gan, vistas nedriikst sajusties paaraakas, biedeeklim jaabuut! :D
a vispaar es paardomaaju, no tik biezas aadas zaabiishus negribu.
#2
2015-11-06 11:38
Deisa: Nu kur tad no kažokzvēra zābakus??? Nē, nē. Lai ir par čučalu vistām.
#3
2015-11-06 11:46
ganjaubei: biju domaajis to spalvu nopluukt, bet sapratu ka aada bieza, nepatiik man biezas aadas.
par chuchalu buus pashaa laikaa! :D
#4
2015-11-06 11:51
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai Vidusāzijas sauszemes bruņurupucis prot peldēt? (6)
Vai Vidusāzijas sauszemes bruņurupucis prot peldēt,vai tam patīk ūdens ?Kā labāk veikt šā dzīvnieka mazgašanu ?
Audzējs kucītei (10)
Lūdzu kaut jelkādu info par šīm lietām. Mana suņu meiteņe ir 8 gadus jauna, vienreiz bijusi mamma, tagad ir ...
Kaķis nepārtraukti laizās (7)
Pieklīda jauns pamests runcītis, domājams šai gadā dzimis. Viņš visu laiku laizās un no tā viss ir slapjš. Sprandā ...
Kā ēdināt kaķēnu? (22)
Maziņš, pats vēl neēd un nedzer. Ar pipeti dodu pienu. Bet varbūt vēl ko vajag?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅