FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 gertrude,  31-10-2015 21:25 3  34
horoskopi

horoskopi

mja... tā kā izklaidē tiek piedāvāts novembra horoskops, pie reizes pārlasīju arī oktobra. ārzemju brauciens un partneri -nebija, sponsori -nebija utt... kā tikai visa nebija.
patiesībā tik traks mēnesis, kā šis, lai Dievs nedod. tak vismaz pieklājības pēc būtu brīdinājuši.
horoskopi
Ziemassvētku taurenis salidojums
citi ieraksti gertrude d-grāmatā
Komentāri
Maijrozite: Saules zīme, pēc kuras sastāda izklaides horoskopus, ir tikai kāda 500-tā daļa no visa horoskopa. Tā ka protams, ka tas tev nepastāstīs nekādu konkrētu informāciju.
#1
2015-10-31 21:36
williii: horoskops-parasta izklaide))bet cilveki tic!
#2
2015-11-01 09:19
spriganaa: Horoskops jālasa dienas/nedēļas/mēneša beigās. Ja attiecīgā laika posma horoskops bijis labs, tas nav piepildījies. Bet ja horoskops bijis vienkārši briesmīgs, tas nez kāpēc ir piepildījies par visiem 100 % ! :)
#3
2015-11-01 11:38
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

līgavas pušķis (27)
Kāda ir reālā pieredze - tā, kura kāzās noķer līgavas pušķi, vai arī apmēram tuvāko divu, trīs gadu laikā apprecas? ...
Vīrieši svari un lauvas? (41)
Padalieties pieredzē, par vīriešiem svariem, un lauvām?
kristibas (29)
vai nokritishanaas atbrivo cilveku no lastiem?
Bet liktens bij lēēēmis,par vēēēlu Tu nāc... (12)
Kāds cits jau ir pasteidzies neaicināts!!:( Mēs ar dāmu skatamies seriālu "Sļepaja"(aklā)kur seriāla galvenā varone ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅