![]() | |||
|
|
Iepazīsties
470 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
JurisK dienasgrāmata
fargo: tu stāsti par rīgu, bet man tas skan kā dziesma par pamestu apsolīto zemi. kūpināts pufins un vaļa steiks liekas interesanti, vismaz pārmaiņas pēc.
es otru reizi pārlasīju, bet nedaleca - kas ir šīs zemes puses cilveku lielākais ļaunums, no kura tu varētu viņus atbrīvot? #1 2015-10-19 01:32 inito4ka: ..kāda Rīga??? bildē drīzāk pēc norge izskatās!!! :) bet pēc cenas,velk uz ameriku :D
#2 2015-10-19 01:45 Tessa: kalns taluma, kada Riiga. plus vel edienkarte. Juris varetu uzrakstiit, kur tas ir, nevis bildi tikai ielikt.
#5 2015-10-19 09:19 Neesmu_Alise: ...šķiet, ka Reikjavika....:)).........bet, kas tie par papagaiļiem?
#6 2015-10-19 10:39 Edg: Taisnība Alisīt, tā ir Reykjavika. Es ar šinī pusē no darba iemaldījies. Tā vien šķiet ka ar šīs reklāmas autoru vielaicīgu biju tajā baznīcas tornī vakar.
Piedod, bet es neesmu ar mieru maksāt 2000 jeiras par tadu prieku. Man visu gan biļeti, gan viesnīcu apmaksā darba vieta, plus vel komandējuma nauda. Atliek vien baudīt no darba brīvajā laikā. #7 2015-10-19 11:14
Pārējos 16 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai TEV ir vieta bez LV ,kur jūties kā mājās? (35)
Es jūtos kā mājās Prāgā, Tallinā un Helsinkos vai JUMS ir vietas ,kur jūtaties kā dzīvojuši iepriekšējā dzīvē un ...
kādas pārbaudes uz robežām? vai pietiek ar pasi? (10)
jau vairakus gadus neesmu braukusi uz arzemem.ir doma shogad paceljot pa Eiropu.Parastas tūristes statusā :) Jautājums ...
Kas jāzina un vajadzīgs ceļojot uz Taizemi
? (16)
Kāds var padalīties ar pieredzi vai vīzu vajag kā dabūt un kadi šķēršļi ieceļojot Taizemē .?
Laiks Spānijā ap ziemassvētkiem (9)
vai kāds zina kādi laika apstākļi ir Spānijā ap ziemassvētkiem??? | ||||||||