FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 mis_parkere,  17-08-2015 13:26 17  110
Izskatās,ka vairums Rīgas svētku salūtu uzskata kā obligāti apmeklējamu pasākumu.Jo,ja Tu neesi tur bijis,tipa Tu neesi latvietis.
ļoti nopietna pieeja Precētie un aizņemtie atmaskoti,var...
citi ieraksti mis_parkere d-grāmatā
Komentāri
joga: Paldies,nezināju,ka neesmu latvietis...:)))
#1
2015-08-17 13:31
mis_parkere: Aga,es arī :)
#2
2015-08-17 13:33
Lucy: muļķības,man salūts nemaz nepatīk,to vērot var no attalumā,kautvai uzkāpjot uz 9eviņstaveni un visu labi redz,tie dun,bum mani neaizrauj
#3
2015-08-17 14:44
sombre: oho... kas tā teica?
#4
2015-08-17 14:58
mieru_tikai_mieru: nez, no mana zvanutorņa raugoties liekas, ka obligātais apmeklējums brīvdienās bija jūrai. Nu TIK daudz cilvēku sabraukuši, ka parastie mirstīgie vairs netika ne no mājas ārā, ne iekšā
#5
2015-08-17 15:33
limonija: Ventas rumbai ar bij liela piekrišana...:) Rīdziniekiem jau vienmēr ir licies, ka citur neviens dzīvi nesvin:D
#6
2015-08-17 15:58
kokote: Aiz ko tāds secinājums? Man piemēram ir bērnišķīga vājība- ļoti aptīk salūts.Kāda saistība starp latvietību un Rīgas salūtu, ja Rīgas mēris ir slāvs? Vēl ko tādu "aiz ausīm" varētu pievilkt saistībā ar 18. novembri, bet tad ir auksts un bieži visas ugunsbumbas pazūd mākoņos, tāpēc to reti apmeklēju:D
#7
2015-08-17 17:15
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Iesakiet restorānu Rīgā senu neteiksim - vecu biedru ... (10)
Galvenais akcents - kaut kāds nosacīts privātums - varētu būt galdiņi nišās vai kā tā... Kas no biedriem nav redzēts 5 ...
Kādu naktsklubu ieteiksiet? (25)
Kādu klubiņu ieteiksiet, lai varētu labi atpūsties, padejot? Lai varētu kārtīgi izdejoties, interesē nakstklubi, kurus ...
Ledus skulptūras Jelgavā ?! (6)
Jelgavnieki palīdziet lūdzu! Vai Jelgavā ledus skulptūras šajās brīvdienās nebūs jau izkusušas ?
Koncerti Palladium !? (5)
Plānoju apmeklēt koncertu Palladium, bet ne reizi vēl tur nav gadījies būt! kur būtu labāk pirkt biļetes - zālē vai ...
Kur svinēt 18 gadu jubileju? (2)
Labdien! Tuvojas mana 18 gadu jubileja un ir vēlēšanās nosvinēt kārtīgi, kādā pirtiņā /viesunamā . Draugu un ģimenes ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅