FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Muktiana dienasgrāmata
 Otrdiena 23-06-2015 12:56 18  85

Gribējās padalīties ar kādām šodienas atziņām. Iespējams, tas nebūs pa Līgo tēmu, bet vienkārši atziņas.

Pirmā atziņa par to, ka tā nekad nenotiek, ka nāve pienāk nejauši. Iecitēšu fragmentu no indiesu svētās grāmatas - Bhagavadgitas citātus no kaujas ainas. Īsumā pastāstīšu par šīs indiešu svēto rakstu pamatgrāmatas sižetu.

Ir bijušas 2 valdnieku dzimtas – savā starpā brālēni -, kurā viens ģimenes galva bija miris. Bija sarunāts, ka uz laiku valdīs viņa brālis, bet tiklīdz mirušā valdnieka dēli sasniegs pilngadību, valsts vara jānodod mirušā brāļa dēliem. Laiks pagāja, dēli kļuva pilngadīgi, bet jaunais valdnieks nemaz negribēja atdot valsts varu brāļa dēliem, kurus pats audzināja. Viņam pašam bija dēli un valdīt gribēja pats un gribēja paturēt varu savas dzimtas rokās, tādā veidā lauzdams solījumu. Bet tie pilngadīgie dēli saprata, ka šitas galīgi neiet krastā un brieda cīņa ar paša tēvoci, brālēniem utt. Arī valsts pavalstnieki sadalījās 2 daļās, vieni atbalstīja, lai valda „tēvocis”, otri uzskatīja, ka valsts vara jāatdod mirušā brāļa dēliem. Visā šajā jūklī dzīvo arī pats Dieva avatārs Krišņa (gluži kā savā laikā Jēzus) – tikpat reāls kā Jēzus un visi notikumi tikpat reāli (5000 gadus atpakaļ notikuši, bet droši nezinu). Krišņa arī sanāk kāds radinieks šim brālēnu dzimtām, precīzāk, viņš ir likumīgo mantinieku mātes brāļadēls un arī viņam ir prinča tituls. Krišņam ir draugs Arjuna – tas, kuram pienācās mantot troni.

Tā nu tiek izlemts par karu, kurā visi „savējie” sadalās 2 daļās - vieni radi, draugi, skolotāji, pazīstamie vienā pusē, otri – otrā, turklāt visi pat uzkurina to ideju par karu, tā ka no kara pat atteikties vairs nesanāk. Tālāk notiek kaujas aina – visi savācas, kara ratos brauc Arjuna kopā ar Krišņu un notiek dialogs, kas arī ir reliģiskā stāsta pamatā.

Arjuna Krišņam saka, ka viņš negrib cīnīties, viņam nav vajadzīgs tronis par radu un draugu asinīm, labāk viņš paliks bez nekā utml. Un tā kā ratos sēž pats Krišņa, viņš stāsta, kāpēc jācīnās, stāsta par nemirstīgo cilvēka dvēseli, par pienākumu, par laiku, par likteni, par cilvēka uzdevumu, par nāvi, viņš dod viņam dievišķo redzu, lai Arjuna redzētu tagadni, pagātni, nākotni, redzētu pašu Dievu, dievišķo starojumu, Dieva veidolus un citas lietas. Saruna šķietami ilgst 5 min, bet vai nu laiks apstājies vai citās dimensijās iebraukuši, bet tajā laikā tiek pārstāstīta visa Bhagavadgitas mācība.

Un beidzot nonākam pie citāta, ko gribēju iecitēt.

„Pat, ja Arjuna necīnīsies, viņi visi tiks iznīcināti, jo tāds ir Dieva nodoms. Ja Arjuna pārtrauktu cīnīties, viņi nomirtu citā veidā. Nāvi nevarēja apturēt pat, ja Arjuna necīnītios. Patiesībā viņi jau bija miruši. Laiks ir iznīcība un pēc Dieva vēlmes visām izpausmēm ir jāiet bojā”/..-> Komentē komentētājs./ Krišņa saka Arjunam: „Tāpēc ej un cīnies. Tevi gaida slava. Es jau esmu viņus nogalinājis, un Tev jābūt tikai par ieroci kaujā”. [Tātad viņi joprojām sēž kaujas ratos, kauja vēl nav sākusies, bet Arjunam Krišņa jau pastāsta un parāda, ka dalībnieki jau ir/būs miruši, viņu liktenis ir izlemts.]

Tas, kas no šī jāsecina, ka ne viena nāve nav nejauša. Pat, ja jāņos kāds iet bojā autoavārijā, viņam būtu bijis jāmirst tā vai tā – kaut vai ar sirdstrieku būtu jāiet bojā vai noslīktu vai vēl kaut kas notiktu. Jo cilvēkam ir vairāki ķermeņi, kas savienoti čakru centros. Komandu par „laika pienākšanu mirt” dod viens no ķermeņiem (saucamais „uguns ķermenis”) – un tas ir ieprogrammēts. Vispirms sākas sabrukšana uguns ķermenī, kas pāris dienu laikā izsauc fizisko nāvi fiziskajā ķermenī. Bet astrālajā plānā jau pāris dienas pirms nāves var pateikt, ka šis cilvēks mirs – vai nu vardarbīgā vai dabiskā nāvē. Ne vardarbīga, ne dabiska nāve nav nejauša un neplānota.

Tas ir līdzīgi kā aborigēni meklēja noziedzinieku ciltī. Viņi ar noteiktām metodēm izsauca vainīgā astrālo ķermeni (viņi zināja šīs zināšanas) – to var izdarīt tad, kad cilvēks guļ, jo tad astrākais ķermenis atdalās un pārvietojas tur, kur to izsauc pret paša vainīgā gribu. Tad to ievainoja ar kaut kādu sev zināmu metodi, un tad skatījās, kurš tuvākajās 3 dienās mirs no ievainojumiem tieši tajā vietā. Dažreiz iekoda čūska, dažreiz kāds ierocis neveikli iecirta tajā vietā, bet nāve bija garantēta. Turklāt tieši tajā vietā, kurā "atriebējiem" izdevās ievainot astrālo ķermeni, kuru tumsā pat varēja redzēt. Liecību par šādām noziedzinieku izķeršanas metodēm ir daudz un tā esot darbojusies nekļūdīgi.(Tas gan vairāk attiecas uz melnās maģijas zināšanām - atriebība utt.) Viņi smīkņāja par balto cilvēku izmeklētajiem, kuri tur apjautā, pirkstu nospiedumus meklē u tml., viņi brīnījās, kā baltie var būt tik bezpalīdzīgi muļķi noziedzinieku meklēšanā.

Tātad tas, ka cilvēks mirst, nekad nav nejaušība – tā nav noslīkušo bērnu vecāku neuzmanība vai autovadītaju neuzmanību. Tas, kāds nāves veids tiek izvēlēts vai kura objekta „nolaidība” tā izrādas, tas jau ir cits stāsts.

Astroloģiski šo nāves dienu var izskaitļot, bet tas ir augstākās matemātikas līmenis un tās ir slepenas formulas, kuras tomēr nav pieejamas mirstīgajiem vai vienkārši iesācējiem.

Zināt to ir labi. :)

Bet pats galvenais ir zināt, kas un kāpēc cilvēka nāvi un dzimšanu vispār kontrolē. To arī novēlu jums zināt. :)

citāts Vai zinat, kāpēc ir svarīgi iet gulēt...
Komentāri
ezhapukje: Nekas jau nav nejauši šai pasaulē. Neviens ceļš, kurus mēs ejam (vai neejam). Savukārt par zināšanu gan nepiekrītu - ir lietas, kuras mums nav jāzin, ja neesam tam gatavi. Un cilvēka attieksmi pret lietām šā vai tā ietekmē cilvēka cilvēciskā un egoistiskā daba. Vari zināt, ka kāds notikums nebija nejaušība, taču tas nemazina sāpes vai skumjas....
#1
2015-06-23 14:22
Muktiana: zināšanas palīdz arī vieglāk tikt pāri sāpēm un skumjām. Gatavi zināt mēs neesam tad, ja grēku sirdī esot par daudz, ja paredzēts vēl kāds soda daudzums. Bet to regulē augstākie spēki...
#3
2015-06-23 16:12
alfadrazejs: 67080142
Pazvani. Vari nepateikties. Vnk pildu savu pilsoņa pienākumu.
#2
2015-06-23 15:09
Lacuna: savlaik lasīju.. cilvēkam no malas tas tiešām varētu būt riktīgs ķīselis.. jebkurā gadījumā Arjunam bija izvēle - ar kādiem ieročiem cīnīties.. nāvi mēs nekontrolējam, tad dzīvi gan..
#4
2015-06-23 18:50
Muktiana: Jā, bet, jo vairāk lasa, jo mazāks ķīselis tas liekas. Vienā citā traktātā lasīju, ka 8 dienas pirms nāves astrālajā plānā esošās būtnes jau var redzēt, kurš cilvēks tuvākajā laikā mirs. Tā var saprast Krišņas teikumu: "Es jau esmu viņus nogalinājis". Proti, viņiem jau ir sācies neredzamā ķermeņa sairšanas process, ko cilvēks ar fiziskajām acīm vel neredz un domā, ka pie vainas ir automašīna.
Un pilnīgi nesaistīti ar reliģiskām literatūrām esmu lasīju par aborigēniem un indiāņiem, kuru darbībā arī var vilkt paralēles ar šiem procesiem. Nu, iedomājies, viņi ievaino noziedzinieku naktī astrālajā ķermenī un pēc tam mierīgi gaida, kurš mirs un no kādiem ievainojumiem. Bieži pirms nāves mirstošie atzinās, ka bijuši vainīgi. Tieši tāpēc aborigēni nekad nezaga un pārkāpumus nesastrādāja, jo labi zināja vainīgā noķeršanas metodi. Tās zināšanas gan bija šamaņiem un ar laiku arī tās izzuda.
Starp citu, šamaņi arī neēda gaļu un atturējās no dzimumkontaktiem, jo tad bija mazākas iespējas veikt savas manipulācijas un "redzēt ar garīgo redzi". Tas, ko darīja šamaņi, pilnīgi sasaucas ar jogu teorijās rakstīto un vēl vairāk uzsver šo zināšanu praktisko nozīmi. Bet ar laiku arī šamaņi kļuva mazāk spējīgi vai pat nespējīgi.
#5
2015-06-23 19:02
Muktiana: Un par tiem vairākiem ķermeņiem, kas savienoti čakrās, un kurš atbild par miršanu, to izlasīju Muldašovu grāmatu sērijā. Krievu zinātnieks - acu ārsts, kurš viens no pirmajiem pasaulē atklāja acs atjaunošanas operācijas veikšanas metodi, būrās un rakās par šiem "ķermeņiem". Tieši viņa darbos izlasīju, ka "uguns ķermenis" jeb "laika ķermenis" saņem impulsu, ka "laiks mirt" un skaidroja, kurš ķermenis pirmais mirst, kurs pēdējais utt. Pats pēdējais izveidojas "fiziskais ķermenis" un pats pirmais pilnībā sabrūk "fiziskais ķermenis". Nu tur daudz ko lasīt. Un ir interesanti. Bija pat dabūjis shēmas tieši kur un kādi ķermeņi savienojas. Un attiecīgi kad atdalās. Piemēram, miegā atdalās.
Vēl viņš bija pētījis par tiem jogiem, kas prot "sastingt" uz 100 gadiem un pēc tam atdzīvoties. Interesanti visnotaļ. :)
#6
2015-06-23 20:00
puuuka: Nelasi visādas dumības,palasi labāk Bībeli.
#7
2015-06-23 20:55
Pārējos 11 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.