FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 dogville,  19-06-2015 10:58 2  151
Midsommeras slepkaviiba online:))

Midsommeras slepkaviiba online:))

Shoriit pirms 9 zvans no meitas UK!Satraucos ne pa jokam,jo parasti tur veel gulj:)).Atstaastu-meita dziivo un straadaa 14. gadsimta klasiskaa anglju muizhaa...paliela,daudz darbinieku,noshkjirta no ciemata ar 10 minuushu braucienu,klusums idille,kaa britu seriaalos.Tad luuk,meita ar znotu pamostas,atver zhaluuzijas,bet lejaa 4!policijas mashiinas un teritorijas apjozta ar policijas lentu...vavas ar policistiem,nu visi esam kino skatiijushi. Pus stundu nezinja,tad sms-upiitee aiz diikja liikji un viens knapi elpo...turpinaajums sekos,jeb mekleejam BBC zinjaas.Cerams,ka nav kaads paziistams:(
Midsommeras slepkaviiba online:))
doma uzpeldeeja... apaljumu miilim:))
citi ieraksti dogville d-grāmatā
Komentāri
limonija: Mammas ir tā ieprogrammētas - uztraukties par bērniem...Iedzer kādu nomierinošu tēju. Labi Tevi saprotu, jo man reiz pienāca sms angļu valodā tajā laikā, kad meita bija ceļojumā Peru, es tā uztraucos, ka nebiju spējīga to izlasīt un pārsūtīju dēlam...Izrādās - stulba reklāma, bet man skudriņas gāja pār kauliem:(
#1
2015-06-19 11:07
dogville: Nee,tas galiigi nav par mani!Tas satraukums,driizaak bija no zinjakaares,jo neko sliktu nesapnjoju un sirdii nejutu.Laikam mana maate ar muuzhiigo paranoju tukshaa vietaa izaarsteeja:D
#2
2015-06-19 11:11
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai kāds ir bijis pie Gundegas no Liezēres? (4)
Esmu lasījusi par viņu kā par dziednieci , kas nodarbojas ar zāļu tējiņām
Vai man ir uzlikts lāsts? (11)
Dzīvē neveicas. Pēkšņi viss ir sagājis grīstē. Ko darīt?
Dzīve pēc nāves (55)
Ir pietuvojies tumshais novembris ,latvieshu mitologjijā - velju laiks ,daudzviet kapseetaas notiks sveciishu vakari ...
Karma un parādi (21)
Man kaut kas neliekas tajā visā kopā. Viedie saka, ka mums iet slikti, vai kad satiekam ne tādus cilvēkus, ka jāatdod ...
visi ir ekstrasensi (22)
manuprāt visiem piemīt tādas spējas (atšķiras to attīstības līmenis, kas atkarīgs no dvēseles un auras tīrīguma) , jo ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅