FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
Muktiana dienasgrāmata
 Sestdiena 13-06-2015 09:55 21  64

atziņas

Vispār attiecības ir iespējams tikai tad veidot, ja tajā dzīves periodā nav nekādas problēmas, kā arī tad, ja nav sirdī saglabājies aizvainojums uz kaut kādiem pāridarītājiem.

Tatad tas ir iespējams, vai nu labas karmas apstākļos, kad nekādu problēmu un bēdu nav bijis, vai arī tad, ja gars ir izaudzis tik stiprs, ka problēmas neredz un pāridarītājiem ir piedevis.

Esmu daudz prātojusi, vai emociju spēks ir kaut kas labs vai slikts – vai tas ir kā lāsts vai svētība, īpaši tapēc, kādas man tās var būt. Piemēram, hieromantijā ir tāda līnija „Veneras gredzens” (līnija sākas starp mazo pirkstu un zeltnesi un aizstiepjas līdz vietai starp rādītājpirkstu un vidējo pirkstu), kas vienlaikus var nozīmēt uz „histērisku dabu” un tāpat arī uz „garīgumu”. (Un ir vēl citas zīmes, kas liecina vai nu par „trūkumu” vai „garīgumu” tieši emocionalitātes rādītājos.)

Vēdu rakstos ir salīdzinājums, ka dvēsele ir karietē sēdošais pasažieris, zirgi – jūtas un emocijas, groži - prāts, bet kučieris – saprāts. Ja kučieris ir vājāks par zirgiem vai vienkārši dumjš, tad pasažieris dodas bedrēs un neceļos.

Pēc analoģijas ņemot, - vai traki zirgi ir posts vai svētība? Iespējams, pat posts.Jo tikai ārkārtīgi spējīgs saprāts tos spēs novaldīt.

Atgriežoties atpakaļ, emocijas ļoti taucē dzīvot, jo tas ir spēks, kas šaujas tur, kur nu šaujas. Ne vienmēr pozitīvajā virzienā, ja nav labas karmas apstākļi. Taču tāds kučieris, kurš spēj savaldīt tik trakus zirgus, jau ir cienīgs ieraudzīt garīgo valstību. :) Tātad auļojošu zirgu kučierim ir tikai 2 iespējas – vai nu nepārtraukti vilties vai kļūt par īstu profesionāli un sasniegt visu, ko vēlas. Un tā var būt arī svētība. Turklāt auļojoži zirgi var ātri braukt un arī tas ir pluss, ja kučieris ir cienīgs.

Bet vispār dzīve ir skaista, jo tā patstāvīgi dod iespējas cilvēkam mācīties un ik pa laikam tiek pārbaudīts, vai pasažieris ir jau gatavs ieiet augstākā līmenī. Vienīgais nedrīkst zaudēt ne minūti no vērtīgā dzīves laika, ja vispār kaut kur grib iebraukt. :)

atziņa Par ideāliem vīriešiem runājot
Komentāri
marselis: seit jaattiecina smalkos priekstatos-,jo katram ir noteikta vieta,loma un nozime...
jutas un emocijas atskirigas substances...
jutas ta ir refleksija
emocijas dzives butiba un pamats-,nav emociju dzive iz tuksa,bezjedziga...
tatad-,emocijam svarigaka nozime un tas ir davana...
traki zirgi-,lidzigi ka jaudigs motors masinai-,atrs un apgrozigs,daudz benzina-energijas rij,bet noklut var isa bridi nez kur,ja vel tas ir arektivais vai rakesu dzinejs...
tatad-,traki zirgi ta ir davana un prioritate...
nevajag visa jaukt karmu-,tas tads nosacits jedziens....,ir metodes ka var karmu sadedzinat-,iziet arpus tas iedarbibas...
emocijas netrauce-,trauce pats cilveks,nepratejs tas vadit un virzit vajadziga virziena!

ar zirgiem,atrumiem un visu parejo-,viss nosaciti
viss balstas likumu ietvaros-,un brinumi,procesi,transmutacijas notiek tikai ja ir noteikts laiks,apstakli,telpa un pats meistars...
tad var iegut zeltu augstakas proves...
kas svarigaks?-svarigs ir viss kopums....

dazi ar atru zirgu nem atru galu,vai zirgunodzen,-atpaliek un vispar sak knapi vilkties
dazi uz lena klepera noklust daudz talak-,kalna gala.....

paradoks,dilema,neizpratne....
daudzi jauta,kadel nestrada dota psihotehnika,kadel nekas nenotiek,ja tika izvests tads varens proces...
nenotiek un nemainas ,jo norise nav darbojusies likumu ietvaros
#1
2015-06-13 10:23
Birdwatcher: Tev attiecības ir tikai -teorētiski!
Kad saksi praktiski?
#2
2015-06-13 10:46
Ronis26: /..Tatad tas ir iespējams, vai nu labas karmas apstākļos, kad nekādu problēmu un bēdu nav bijis, vai arī tad, ja gars ir izaudzis tik stiprs, ka problēmas neredz un pāridarītājiem ir piedevis.../

;) Tātad -Nekad ?! ;)

...jo interesanti būtu Skatīt Cilvēku: kurš nav iepazinis bēdas un problēmas; vai ar Neredz problēmas (tobiš Tuvredzīgs,bez analizēšanas iedīgļa)un/vai To risinājumus ....
#3
2015-06-13 13:41
Muktiana: Ir cilvēki, kurus bēdas ir salīdzinoši pamaz skārušas. Ja cilvēks nav piedzimis destruktīvā ģimenē, tad visbiežāk jaunībā ir visi ceļi vaļā un "jūra līdz ceļiem". No destruktīvām ģimenēm nākušie jau sāli ir atēdušies un vel tiek turpināti baroti. Un tad atliek tikai celties garam vai nogrimt pavisam. Tie, kuriem viss daudz maz labi, mēdz grimt nemanāmi, jo gars dod priekšroku baudām, nevis sevis apzinātai stiprināšanai.
Bet no labām ģimenēm nākušos var kāda negaidīta nelaime stipri skart. Un tad atkal - vai spēs pārvarēt.
Risinājumus visi redz, tik jautājums kādus. Cits krīt un krīt bedrē atkal, cits tīko pēc alkohola utt.
#4
2015-06-13 15:33
dafnids: nepiekrītu... satiku savā dzīvē līdz šim labāko sievieti brīdī, kad man bija vislielākās problēmas... un viņa palīdzēja man no tām tikt ārā un pacelties.
#5
2015-06-13 16:44
Muktiana: ļoti labi un nav slikts arguments :) Cik ilgi esat kopā un vai tā varētu būt ilgi/mūžīgi?
#6
2015-06-13 16:55
no_matter: Piekrītu Birdwatcher un dafnids. Saviem vārdiem pasakot, par attiecībām prātuļo tikai tie, kam tās nav, tātad tas viss ir tikai plika teorija. Turklāt, manuprāt, attiecības nevar izbaudīt ja domā par to cik ilgas tās jau bijušas un cik ilgas vēl būs (tas attiecībā uz pēdējo jautājumu) - tam nav nekādas nozīmes.
Par šo "kad nekādu problēmu un bēdu nav bijis" galīgi esi nošāvusi greizi...
#7
2015-06-13 18:05
Pārējos 14 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.