![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
limonija: Neņem taču galvā tos apdalītos sieviešnīdējus - viņu te vesela šaika + sava atbalsta grupa katram:D
#1 2015-05-27 17:41 ponytail_PA: Ar prieku iesaistīšos atbalsta grupā - gan tāpēc, ka man līdzjūtīga sirds, un visādus nabadziņus atbalstu gan materiāli, gan morāli, gan tāpēc, ka daba mīl visu sugu radības. :) Ja nebūtu kāda bēdubrāļa, kurš pa laikam gāna likteni un merkantilās/vecās/uzmācīgās un kādas tur vēl sievietes, būtu taču pavisam garlaicīgi.:) Es būtu par sevi gaužām sliktās domās, ja vāvuļošanu DG (gan davu, gan citu) kaut kādā mērā varētu saukt par "ņemšanu galvā". :)
#3 2015-05-27 19:48 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Agresīvs suns - kā rīkoties? (47)
Gāju ar savu suni pavadiņā no meža uz māju, pretī nāca vīrietis ar vācu aitu suni bez pavadas. Mierīgi gāju garām, ...
Par radiosētu. (6)
Kaut kas notika radiosētai, suns pēkšņi ignorē puķudobes. Bateriju nomainījām, bet vienalga nestrādā. Griezāmies pie ...
Mājdzīvnieka apdrošināšana (8)
Vai kāds zin kurā no apdošināšanas firmām apdrošina šķirnes mājdzivniekus (suni), apzvanīju zināmās lielākās ... | ||||||||