FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Geisha,  10-04-2015 08:44 5  42

Automātiskā rokas bremze

Salūza automātiskā rokas bremze (ieslēdz un izslēdz ar podziņu) automašīnai Reno Scenic. Vai šo vainu var salabot - kur un cik tas izmaksā vai tomēr jāpērk jaunu?
Kas ir autors? Ideālā sieviete vīrieša skatījumā.
citi ieraksti Geisha d-grāmatā
Komentāri
Ohforf`sake: Jaunu mašīnu, bremzi vai podziņu?

Droši vien Tev to pateiks servisā.
#1
2015-04-10 08:54
Geisha: Bremzi. Nu, ja nu kāds uzdāvinātu jaunu mašīnīti arī neatteiktos.
#3
2015-04-10 10:18
aroganis: Mūsa motors īpašais centrs Reņiem
#2
2015-04-10 09:16
leenu_garu: Tapēc, nevajag nekad lietot to auto roceni. 1x gadā tehniskaja, lai džeks papriecājas un ok
#4
2015-04-10 12:38
janisb: Jāpērk jaunu (auto), jo ātrāk jo labāk...
#5
2015-04-10 23:42
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Izpūtēja cena (6)
Cik varētu maksāt tāds izspūtējs?
Automātiskā ātrumkārbā pēc cik km jāmaina eļļu Peugeot 2008 (3)
Kas ir zināms par šo automātisko ātrumkārbu?
BMW vadītāji (39)
Kāpēc tik liels procents BMW vadītāju ir pilnīgie kretīni? Vai tikai kretīni pērk BMW, vai arī tām mašīnām ir slikta ...
Vai jauns auto akumulators jālādē? (9)
Ja nopērk mašīnai jaunu akumulatoru, viņš ir jālādē vai nevajag- var uzreiz braukt?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅