![]() | |||
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
80 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
ponytail_PA dienasgrāmata
neko: reizumis pie vienām un tām pašām domām cilvēku nonāk paši... jo dzīvo tanī pašā pasaulē:)
#1 2014-12-01 12:23 ponytail_PA: Jā, īpaši pie domām, ko var atrast 70.-80. (un arī citos) gados izdotos aforismu krājumos un neta lapā "Dievietei".:) Pie domām nonāk cilvēki, kas domā - kopā, atsevišķi, ātri, lēni... Tajā pašā pasaulē. Bat tikai tie, kas domā, ar "laikošanu" tam maz sakara.:)
#3 2014-12-01 15:14 Biezpiens7: Viegli arī tiem,kas brauc ar tramvaju,kuru reiz uztaisījis cits...vot ja katram vajadzētu taisīt katram pašam savu tramvaju!
#2 2014-12-01 12:55 ponytail_PA: Kategoriski uzskatu, ka katram ir jauzraksta sava "Tīrā prāta kritika", kā nu bez tā.
#4 2014-12-01 15:21 fokapirmais: manuprāt, ir stingri nokavēts, jo tu nemaz nevari domāt savas domas , jo viss jau kādreiz ir izdomāts. Klucīšu čupiņu, kuras lielums katram ir dažāds un kuru pieņemts par izglītību, pieredzi saukt, tu vari tikai sev tīkamā mozaīkā sakraut. Un tā n miljono reizi tiek izdomāts divritenis.
Manuprāt fīča ir pats domāšanas process: labi , tu visu laiku atreferē kaut ko, bet tad pašam apnīk un pieliec ko klāt, vai vienkārši aizmirstās orginālais un re ku jaurade :) domāšana vienmēr pie kaut kā noved. #5 2014-12-01 22:16 ponytail_PA: Man ir bijusi interesanta pieredze pašai strādājot ar sociālo zinību skolotājiem, interesanti ir bijis arī vērot kādas pazīstamas skolotājas darbu mācot filosofiju. Tur ļoti, ļoti skaidri iezīmējas divi dažādie cilveku tipi - tie, kas domā paši, mācās, analizē, pieņem, noliedz, strīdas. Un tie, kas pieņem gatavo kā absolūto patiesību, jo kāpēc gan vēl nopūlēties - ritenis taču jau ir izgudrots.:) Protams, ir vel trešie, kam vienkārši ir pie pakaļgala. Neaģitēju ne par vienu nometni, nesaku, ka viena, otra vai trešā ir labākas. Vienkārši manas simpātijas pieder domājosajiem, kaut arī nedomājošajiem, pavisam noteikti, ir vieglāk.:)
#6 2014-12-01 23:11 fokapirmais: neesmu nekad vadījis tramvaju , bet man arī nepatiktu, auto pavisam cita lieta vienmēr stūri var pagriezt un pabraukt kaut kur citur. Bet tapēc jau tramvaji nav mazāk vajadzīgi. :)
#7 2014-12-01 23:24
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |