![]() | |||
|
Iepazīsties
40 lietotāji on-line
67 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
neko: 1. Pasaule ir visādu atklājumu pilna.
6. Haotiski skraidot apkārt, neko nevar atrast. --- respektīvi tikai haotiski skraidot apkārt var atklāt daudz ko jaunu un , bet cena tam būs esošā pazaudēšana:) Ir vērts staipīt apkārt smagumu, ja kāds par tavu nesamo pēc tam priecājas. Vai arī, staipot apkārt smagumus tu visur būsi gaidīts viesis. Pat ja nonāksi pavisam kur citur, kā plānots:) #1 2014-10-08 09:38 Puma: (c) haotiski skraidot apkārt var atklāt daudz ko jaunu"
varbūt var šo-to atklāt, bet vai atrast? :) (c) staipot apkārt smagumus tu visur būsi gaidīts viesis" Tieši tā, bet galvenais izvēlēties pareizos smagumus, lai visiem būtu prieks :) #2 2014-10-08 09:47 baluba: Viss perfekti, bet ne visu to pašiem vajag pārbaudīt, ja ezītis jau to pārbaudījis ;)
#3 2014-10-08 09:48 neko: Saraidot miglā ir gandrīz neiespējami sastapt psihopātus... :) Toties ir liela varbūtība, ka tevi par tādu noturēs:)
Es regulāri skraidu ap 3-4 naktī (kluss mierīgs laiks, neviens netraucē) - vairumam sastapto cilvēku miglā vai tumsā ir neizprotama paraža patrināt gaitu vai pat pašiem sākt skriet... un ne jau manā virzienā:) [reizumis tas tik smieklīgi izskatās] #5 2014-10-08 10:02 neko: Redzi - tā matemātiski pieejot šai problēmai - ejot pa patukšu naksņīgu ielu cik liela varbūtība sastapt psihopātu?:) Savukārt esot pūlī tu gan vari būt pilnīgi droša, ka vidēji viens no 100 ir ar novirzēm... tātad vismaz pāris pilnīgi noteikti ir tepat blakus:)
#7 2014-10-08 10:16
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Frizūras piemeklēšana (7)
Kur internetā var ielādēt savu foto un piemeklēt dažādas frizūras, skatīties kas piestāv kas nē?
Kā likt ilgvilņus mājas apstākļos? (7)
Ja vēlos ielikt ilgvilņus mājas apstākļos, iesakiet lūdzu, kur nopirkt labu un mazāk kaitīgu matiem sastāvu.
Matu ampulas ķīmiski apstrādātiem matiem. (6)
Pagājušo nedēļu biju pie frizieres, kura man ieteica lietot matu ampulas (intensīvi kopjošās un atjaunojošās). Esot ... |