FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 mis_parkere,  31-08-2014 14:27 4  75

tāpat

Izrādās dažiem te piemīt "blondīnes sindroms".Tic visam,ko rakstu.Uzdod naivus jautājumus,ka rakstīti 4-6.klases gramatikas (ne)apgūšanas līmenī.Pirmās 5 vēstules bija uzjautrinoši,vēlāk jau noguru.Izglāba mani 92 kg :D
par kalpiem uc. vislabākie draugi ir vīrieši
citi ieraksti mis_parkere d-grāmatā
Komentāri
ingviirbin_de_troll: Kurā vietā ir tie....92kg?:))
#1
2014-08-31 14:52
mis_parkere: Skapī...katram ir savi skeleti :D
#2
2014-08-31 15:06
ingviirbin_de_troll: hmmmm......nemaz nezināju, ka tos var ... nosvērt:))) Un kuram ta nav tādi skeleti skapī, mhm?:))))
#3
2014-08-31 15:10
seymor: velc uz 100tu,jo tiem,kam nav 100,vēl var...ko?daudz ko...)))
#4
2014-09-01 15:56
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur Liepājā labi paēst? (25)
Braucu uz 5 dienām uz Liepāju. Vai varat ieteikt kādu ēdināšanas iestādi, kur ir labs ēdiens, pietiekami lielas ...
Kuri patreiz populārākie? (17)
Kuri patreiz populārākie celulītbāri / deju iestādes, kuros pulcējas "nobriedušas" jaunavas, nej slapjšķirbes? Bum / ...
Kāzas Jaunmoku pilī (7)
Vai ir kāds/a, kas ir svinējuši kāzas Jaunmoku pilī?Padalieties lūdzu ar pieredzi!
Kur labi paēst Kuldīgā? (14)
Svētdien kopā ar ģimeni (6-8 cilvēki) atzīmēsim kādus notikumus, un plānotas arī svētku pusdienas / vakariņas Kuldīgā. ...
Gan Bei alternatīva (13)
Senāk reizi pa reizei patika ieturēties "Gan Bei", bet pēc pēdējā laika skandāliem un vietas prokrieviskās orientācijas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅