![]() | |||
|
|
Iepazīsties
300 lietotāji on-line
80 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Biezpiens7: Varbūt var iztikt ar minerālmēsliem,kuros ir fosfors,dzelzs un kalcijs?
#1 2014-08-02 08:16 mieru_tikai_mieru: šitajā laikā, kad pilni krūmi ar dzīvām ogām, ir pilnīgs neprāts ēst žāvētos. Tos var pietaupīt ziemai. Papildus visiem minerālmēslu komponentiem, svaigajās ogās ir arī C vitamīns, kas stiprina imūnsistēmu.
#3 2014-08-02 08:22 IngaGuna: man ari labak svaigs garso, bet ka saka ragavas gatavojam vasara un ratus ziema. ta ka atgadinajums sev - edam veseligi.
#5 2014-08-02 08:25 IngaGuna: atceros, ka dr. pediatrs Artis ieteica berniem gatavot sos auglus /zavetus/ samalot ar galas masinu un salipinajam ka konfektes. diez ko viniem negarsoja, bet eda. Paslaik, kad vinam 20 + problemu ar veselibu nav. Tagad atcerejos, edisu pati.
#7 2014-08-02 08:30
Pārējos 12 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Slimball kapsulas (24)
Atradu it kā jauku un ātru tievēšanas metodi - efektigas kapsulas . Vai kāda ir lietojusi ? Un KĀ ?
Covid 19 testa rezultāts - Apšaubāms (26)
Vai kādam ir bijusi tāda situācija, ka rezultāts ir apšaubāms? Dēlam pec nedēļas būs vakcinācijas sertifikāts, bet ...
Migrēna laika maiņas dēļ!? (17)
Katru reizi, kad laikapstākļi (krasi) mainās sākas neizturama migrēna. Kā to var novērst? Vēlams bez jebkāda veida ...
Meklēju neirologu roku trīces ārstēšanai (5)
Kurs var ietekt tiesaam labu neirologu? Manam krustdeelam loti triic rokas,ir bijis pie aarstiem,bet tas neko nav ...
Dermatologs Rīgā (8)
Prasās aiziet uz konsultāciju pie dermatologa, lai pārliecinātos, ka mani kārtējo reizi pārņēmušas tukšas iedomas... ... | ||||||||