![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
JurisK dienasgrāmata
JurisK: Par to, ka paarlieku dzilji elposi? Zini nu, muusdienaas tas vareetu buut seksisma izpausme:)
#4 2014-06-13 10:58 Rashela: Principā jau nekas sarežģīts, vnk jātic, ka tam ir kāda vērtība un jādara... :)
#2 2014-06-13 10:29 JurisK: Kakla vingrinaajumi ljoti labi - peec paaris dienaam juutami kustiigaaks paliek. Un pretaukstuma elposhana arii darbojaas, tev iespeeja pameegjinaat pret karstumu, vasara esot:)
#3 2014-06-13 10:57 Rashela: Es regulāri nodarbojos ar jogu...mums tur arī dažādi elpošanas vingrinājumi (pranajama) ir :) Kakls un mugurkauls man tik lokans, ka prieks locīties :)) :p
#5 2014-06-13 11:07 JurisK: Shis jau ar no taas puses naacis!:) Viirs tik teica tai graamataa, ka joga taada klaunu padariishana vien esot, lai gan fizisko attiista labi.
#7 2014-06-13 13:00 agraa: Man pirms pusgada viens onka uzrakstīja pastkaste, ka man garīguma pietrūkst, sausa biznesa valoda. jāsāk vingrināties:)))
#6 2014-06-13 11:12
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Pirmās oficiālās zāles pret Covid-19 (96)
https://www.bbc.co.uk/news/health-59163899 First pill to treat Covid gets approval in UK . Nu ko,oho,bļauri un meļi ...
Kāds jums pulss mierā vidēji minūtē? (25)
Ja ņemt attiecību sirds sitienu minūte/ pie svara, man sanāc 1.28. Kāda jums tā attiecība? Dzīvnieku pasaulē jo lielāks ...
Pēc operācijas ir "dabūta" stafilokoka infekcija (16)
Pēc operācijas ir "dabūta" stafilokoka infekcija. Šuve ir liela, 25-30 cm, uz doto brīdi kādu 6-8 cm garumā nedzīstoša. ...
Nedzirdu no rītiem modinātāju.. (27)
Zvēru, eju gulet laicīgi...Bet pamostos, šie jau nozvanījuši un guļ (telefoni)... Man jau kauns paliek, kad pēdējā ... | ||||||||