![]() | |||
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
105 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Nazvaars dienasgrāmata
Luusila: Nebija lielas jēgas atturēties no kūciņām, ja pēc tam ēd zemesriekstus. Un vēl sālītus. Rezultāts varētu būt identisks.
#1 2014-03-29 20:09 Nazvaars: Taisnība. Toties no diviem ļaunumiem izvēlējos tikai vienu :D
Interesanta lieta, tā kā man garšo visādas sāļas uzkodas (tas gan nenozīmē, ka tādus ēdu nepārtraukti), gatavojot ēdienu, nelieku klāt sāli. Vismaz tā kaut kā cenšoties sabalansēt lietoto sāls daudzumu. #2 2014-03-29 20:17 Paula6: Ja tu esi tāds gardummīlis, tad pagatavo no uzskaitītajām garšīgajām lietām sekojošo: Uz pannas sagriez ripiņās 2 cukīni + 2 paprikas (dažādas krāsas) + 5-6 tomātus (daiviņās) + 2 sarkanos sīpolus...pārkaisi ar sāli(mēreni) un svaigi maltiem pipariem. To visu pārlej ar 3 ēd./kar. olīvu eļļas un liec cepties cepeškrāsnī uz 15 min. Pēc tam to visu apmaisi + daudz zaļumu (pētersīļi, dilles, lociņi) un liec atkal cepies uz 15 min. Pēc tam izņem un noliec atdziest uz 5 min un tad pievieno 1 bundžu nomazgātu turku zirņu + 200 gr. Fetas vai kādu līdzīgu gabaliņos sagrieztu sieru...visu apmaisi un...Labu apetīti!
#3 2014-03-29 21:42 Marihuana: Kit-ket - yuo mean kaķu barība? Manai kaķei labāk garšo fēlikss. Pie TV un alus kā čipšu aizstājējs atkaliņ labāk iet iekšā sausā suņbarība:)
#4 2014-06-03 21:41 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Nēģu laiks (27)
Sākas nēģu laiks,paisuma viļņi dzen tos upē,debess ar mella pēc vella. Kādas un kur šobrīd ceptiem cenas?
Pasu gatavoti pusfabrikati. (15)
Vai ir receptes ka pats sev pagatavot, kadu pusfabrikatu vai gatavu edienu, ko varetu est piemeram pec nedelas? ...
Sarkanvīns (27)
Vai tiešām sīvs sarkanvīns tiek uskatīts par labu vīnu ? Kāpēc ? Te uzdāvināja skābulīti no ASV , un saka kad labu ...
Bolt food. (15)
Nekad neesmu izmantojis, taču, neskatoties uz publikācijām , vairums aktīvi izmanto. Man šķiet, ka nav ievērotas ...
Ko garšīgu gatavojat? (53)
Ko garšīgu gatavojat (izņemot griķus, manā mājā viņus neēd...)? Man patīk visu ko izmēģināt, bet ... no 5 receptēm ... |