FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 visuvaineko,  14-12-2013 17:56 3  58

Sexualitāte, ieraksts nr.2

Tātad, ar ko tas viss beidzās. Ak jā, atceros. Kas interesanti tajā vecumā - atmiņas ir kā uzplaiksnījumi, var gadiem neko neatcerēties un te pēkšņi kaut kas uzpeld, pavisam negaidīts. Daudz dažādu brīvā laika aizvietotāju pulciņu, brīvais laiks svaigā gaisā, lauku mums nav, esam rīdzinieki ntajā paaudzē. Bet koki, kartupeļu cepšana ugunskurā, kazaki raisboiņiki - nekas svešs.
Un tad nonācu skolā, mana bērnudārza draudzene izrādījās paralēlklasē, kas visumā arī izbeidza mūsu draudzību. Pilna klase ar svešiem cilvēkiem, dažiem jau zināmiem, kuri nāca kopā ar mani no bērnudārza grupas. Mācījos uzcītīgi, biju laba sportiste, vislabākā. par dabīgo bērna aktivitāti nerunājot. Attiecīgi ļoti patiku puišiem, viņi patiesi mani cienīja un man kā meitenei tas bija patīkami.
Tas bija tas periods, kad dzimumiem atsevišķas nozīmes nebija, tb. seksualitāte iemigusi un labi vien bija.
Pagāja daži gadi un traki ieskatījos vienā jaunpienācēja klasesbiedrā, kurš nenoliedzami izrādīja savas simpātijas, bet ne gluži tā kā es to vēlējos. Protams, tas taču ir tas vecums, kad savas simpātijas atklāti izrādīt nevar, apsmies, izsmies un būsi atstumtais no kolektīva.
Tad nu kādā reizē viens klasesbiedrs uzaicināja uz savas dzimšanas dienas svinībām. Savācāmies tāds neliels pulciņš klasesbiedru. Vēl tagad atceros, ka biju uzvilkusi īsus melnus miņukus un pieguļošu džemperīti. Vakara gaitā viss nonāca līdz dejām un pirmo reizi puiši atļāvās pienākt tuvāk, apķert ciešāk un paslidināt rokas zemāk kā ierasts. Mmmm, tas bija patīkami, vēl saldkaisli par to sapņoju trīs naktis.
Pirmie neapzinātie un nekontrolētie orgasmi, un man tak bija tikai 12.
Turpinājums sekos...
starp citām lietām, tieši sievietēm. Sexualitāte, ieraksts nr.1
Komentāri
Tessa: Banot nah. un zinjot uz instancem.
#1
2013-12-14 18:32
fiffaaC: Re ku Tessa saka, lai vinju banojot nost un zinojot instanceem. Ok, banot var, bet bez instanceem iztiksim, ko nu Tessu pa instanceem vazaat :DDD

Un jaa, seksualitaate piemiit cilvjiem jebkuraa stadijaa, un tas ir pilniigi dabiski.
#2
2013-12-14 18:47
GreyAlien: Plusiņi patiesībā fifai, reāli sasmējos... :)

Bet pati DG šodien nekāda - tik lielīšanās, kāda sportiste bijusi, un tiklas skolas laiku atmiņas :D
#3
2013-12-14 19:30
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅