![]() | |||
|
|
Iepazīsties
320 lietotāji on-line
81 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
JurisK dienasgrāmata
byebye: nedzirdēju. un pat negribu dzirdēt. kāda jēga un interese cepties vai interesēties par svešu naudu? dzīvē ir citas interesantākas lietas.
#1 2013-09-29 09:10 Ieklausos: Dzimtbūšanu kā faktu tomēr atcelt nevar (no 14. gs. jau tā pa īstam), un grāvi starp vāciem un nevāciem arī ne. Baltvācu teksti (vecie) par šo tēmu izteiksmīgi runā.
#4 2013-09-29 11:47 JurisK: Dereetu taa kaartiigi papeetiit t.s. baltvaacu saknes. Zviedri savaa laikaa esot centushies ievest skaidriibu, bet tad jau bijis par veelu. Protams, ka notika paarvaacoshanaas. Bet pirmajos apm. 200 gados dzimtcilveeku dziive esot bijusi sameeraa briiva - dazhas reizes tik gadaa klaushas. Leimanji un briivzemnieki pietiekoshi biezaa slaanii vieteejie pamatiedziivotaaji. Un, ja kas - Livonija nebija demokraatiska valsts, kur ieveeroja cilveektiesiibas - taadu tai laikaa vispaar nebija:) Toties Livonija dziivoja bez karalja - sava veida augstmanju demokraatija. Un 13.-14. gadsimtaa augstmanju kaartaa tika arii dazhs labs vieteejais iedzimtais.
#5 2013-09-29 12:04 Ieklausos: Tieši par to pārvācošanu jau ir runa. Ja vāci neraktu grāvi (viduslaikiem raksturīgā kārtu filozofija), mēs sen jau te runātu citā valodā. Par mītu - nezinu... Manceļa sprediķi (17. gs.) iezīmē diezgan baisu ainu.
#7 2013-09-29 12:25
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Viena no demokrātījas izpausmēm? (29)
Esošajā teritorijā viena no izpausmēm,lai cik tas dīvaini neskan,sākās ar apgērbu.Visiem bija piegriezusies ...
Brīvdiena (21)
Kuru datumu, Jūs, gribētu kā brīvdienu 11. novembri vai 1. maiju? Es gribētu maijā, jo tad ir silts.
Kas vai kuri ir Latvijas sabiedriibas elite? (52)
Jautaajums radaas, ietekmeejoties no kaada DG ieraksta par politiskaam partijaam, dzimushiem liideriem un liideriem no ...
Smēķēšana uz ielas (25)
Kāpēc tik daudzi iet pa ielu un smēķē? Vai tad viņi nezina, ka par to pienākas tāds pats sods kā par sēdēšanu uz soliņa ...
Vai atlaidīsiet Sajmu? Un kādu taisīsim jauno? (50)
Man jau vislabāk gribētos Sajmu, kas uzlabo dzīvi. Piemēram, varētu ievēlēt Sajmu, jas pārtrauc Rail Baltica celšanu un ... | ||||||||