![]() | |||
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
88 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
garinsh207: :)nezinu kā ar visiem viriešiem, bet es ,ja sarunaju randiņu, tad tikai ar sievieti,kura mani interese ar savu dzivesprieku,lidzigo man pasaules uztveri, ar aktivu un patstavigu dzivesveidu, jeb stipram sievietem , kuras grib, par kuram cinas, bet kuras izvelas, nevis kads viņās izvelas:) lai ari pieludz daudzi:)
:) ja sieviete nav vajadziga, tad tas ir viņās pašas attieksems ptret sevi rezultāts, un lidz ar to ari parejie neko neievero:) #1 2013-07-18 15:28 garinsh207: :)es tapat kā visur citur-uz ielas, darbā, mezā, purvā, sportos, klubiņā, celojumā utt
man nav nekadu probelmu te but, tapat ka jebkurā citā vietā:) #3 2013-07-18 15:42 gurkjis: Tik šīziska domāšana kā tev, tad jau nav brīnums, ka ne tikai ar tādu plānprātīgu domāšanu veca grabaža neesi nevienam vajadzīga. Jaunākiem i ne tik.
#5 2013-07-18 15:47
Pārējos 27 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |