FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 dogville,  16-12-2012 12:59 28  42

skumji..

Ziemaa no 100 ziiliiteem pavasari sagaida tikai 1!...taa staasta ornitologs.Ja mees kaut mazliet vinjas piebarosim,ceriiba,ka no 100 izdziivos 5.
Eju atsaldeet spekjiiti...nez,kas veel mazajiem garsho?
par kurpeem,kurpiiteem:)) miilji:)
citi ieraksti dogville d-grāmatā
Komentāri
tiputapu07: Mazajiem vēl ļoti ļoti garšo saulespuķu sēklas.....Bet tās tiek apēstas tādā ātrumā, ka lai pabarotu visas ziemas garumā, iztērējas barga nauda, jo zīlītēm piepalīdz arī zvirbuļi un visi citi putniņi!!! Un vēl.....esmu dzirdējusi, ja tos putniņus sāk barot, tad tas esot jādara visas ziemas garumā...nedrīkstot pārtraukt!!!
#1
2012-12-16 13:13
dogville: baroshu...shitie visi man miilji,atshkjiriibaa no divkaajainajiem:)Paldies par padomu,riit iegaadaashos.
#4
2012-12-16 13:25
stardust: Ir tādas speciālas bumbiņas, man te pilna plūme piekarināta, pa reizei liekam arī speķi un saulespuķu sēklas. Īstenībā, tās zīlītes te dikti labi barotas izskatās, tādi bumbuļi : ))) Vienīgais kaķi jūk prātā uz to barošanos skatoties.
Zīlītes arī nav īpaši manīgas, bieži vien nokļūst kaķim nagos.
#2
2012-12-16 13:20
dogville: Paldies,apskatiishos riit zooveikalaa...mana mince,kaa dzimusi riidziniece ir shokaa!Ne eed,ne dzer tikai zobus pie loga klabina:))
#5
2012-12-16 13:28
laukroze: var pamēgiņāt sekojoši: auzu pārslas samērcē nerafinētā saules puķu eļlā, ne tikai zīlītēm, arī strazdiem tīri labi garšo?;)
#3
2012-12-16 13:24
dogville: ar saulespukju elllju,veel nerafineetu probleema,bet gan arii oliiveelju nesmaadees:))
#6
2012-12-16 13:29
stardust: Aha, mana ar klabina :D Vēl nesen sētā nebija novāktas kaņepes, lai putniņiem kur sēklas palasīties, tad kaķene gan uz virtuves loga, kas tieši uz to dobi, gan no citiem logiem uz otru mājas pusi, kur arī aktīva šiverēšana notika - pārmaiņus, un tā visu dienu :D
#7
2012-12-16 13:45
Pārējos 21 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Suns lec pāri žogam (9)
Varbūt kāds var pstāstīt no pieredzes ko darīt ,ja Kaukāza aitu suns lec `pāri žogam. Baigi negribas siet.
Akvārija dezinfekcija (3)
vai pēc akvārija dezinfekcijas ir atkal jaadarbina filtrs 2 nedēļas lai ielaistu zivis?( epriekšējās infekcijas dēļ ...
Kaukāzietis - audzināšana un barošana (8)
Ir man suņu puikiņš-kaukāzietis,7 nedēļas vecs. Sāk jau parādīt raksturiņu,gribas pat šad tad iekaustīt,bet, vai ...
Iesakiet, labu sesku dakteri (4)
Nesen iegadajos sesku, vai kads varetu ieteikt labu veterinararstu.
Suņu kautiņš (13)
Ja divi stafordi, uzsāk košanos un viens no viņiem saķer otru pie rīkles, un neatlaiž.Ko darīt? kā pareizi atdalīt ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅