FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 kaspich,  09-12-2012 12:11 6  109

OHO kukainji 2

2. sasaapeetaas.

Es, protams, saprotu, ka katram ir sava dziives pieredze, bet nu.. ka shiis atskjirt? Anketaa ieraksti like ‘ja aizraujies ar siivaa lietoshanu..’, ‘tos, kas palaizh rokas, neatsaukties..’, u.t.t.

Un tagad iedomaajos skatu – taads vidusmeera kodeejs, sho izlasot, pashkritiski nolemj: nu nee, es toch sheit neaktivizeeshos, ieshu pie visam paareejaam, kas tieshi kodeejus gaida. Man gan izskataas, ka darbojas vecais/labais staasts – ja klapee viens vecis, vainiigs vecis, ja klapee jau 3.shais, vainiiga esi vien pati. Nu kuda, kas tas par liimeni/pieredzi, ja taadas lietas kaa iipashi nosaciijumi jaaraksta? Atgaadina vienu sviesta veestuli uz Delfiem [skjiet], kur viena rakstiija – peec 10 gadu kopdziives nekaadi nav izdevies viiram iemaaciit zobus tiiriit… kaa to izdariit? :D

Shiis daamas skaidriibai vareetu uzskaitiit paareejaas lietas, kas nu kurai aktuaali – vai vecim kaadreiz jaaiet uz darbu, ja iet uz darbu, vai kaut kaada nauda jaanes maajaas, vai atnestaa nauda peec tam jaaizteeree lietderiigi, vai driikst iet uz kazino, u.t.t. lai ir skaidra griidaslupatas sindroma pakaape.

Man neskjiet, ka normaalus vechus shadi storiji interesee [jo tas rada sajuutu – shai daamai der visi, kas nav galigi alkaani vai lohi], bet, ja nu kaadu interesee.. nezinu, vai tur kas var sanaakt. Jo, ja cilveeks nemiil/neciena pats sevi, tad tupas telja acis diez vai ko daudz dos.

ot dushi OHO kukainji
citi ieraksti kaspich d-grāmatā
Komentāri
Lyanna: Ieraksts par OHO kukaiņiem I bija interesantāks. Šo bez 100g neizpīpēt.
#1
2012-12-09 12:35
stardust: Jap, iepriekšējais bija labāks :)
#2
2012-12-09 14:06
Marija_Anna: var pajautāt ?
cik to kategoriju ir?
:) , vispār interesanti .
#3
2012-12-09 14:10
snamlet: Kāpēc domā, ka šīs sievietes, par kurām uzrakstīji, ir sasāpētās? vai arī apdalītās?
#4
2012-12-09 23:17
vikija29: Ja bija jāizlielās,tad varēji savādāk,citādi izklausās..nu jā,reli:)
#5
2012-12-10 00:00
Diversija: Turpinājums sekos?
#6
2012-12-14 12:05
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅