FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 semidzshsemidzsh,  18-06-2012 21:19 1  18

Tā jau tas ir;)

Augstākā gudrība esot spēja atšķirt labu no ļauna. Gudrs cilvēks labāk uzklausa nepatīkamu patiesību, nevis melīgus glaimus. Gudrais nebaidās jautāt, ja nezina, viņš baidās izlikties par zinošu tur, kur zināšanu trūkst. Nekas neizskatās muļķīgāk par dižošanos ar gudrību, ja tās pietrūkst. Tadžiku sakāmvārds vēsta: Vīns aizgūst krāsu no vīnogām, cilvēks gudrību no kaimiņa. Mācīsimies viens no otra gudrību, dalīsimies tajā, lai, kad nākamie Ziemassvētki klauvēs pie durvīm, mēs būtu ne vien par gadu vecāki, bet arī zinošāki un gudrāki.
Laimes jēdziens ir neierobežoti daudzveidīgs. Visos laikos visām tautām un visām šķirām bijusi dažāda laimes izpratne. Tā pirms vairāk kā simts gadiem saka Herberts Spensers. Patiesībā atšķirīga laimes izpratne ir katram no mums. Zemnieka laime, redzot nobriedušas vārpas, mākslinieka laime, rodot iedvesmu, mātes laime, bērnam piedzimstot... Cilvēka dzīvei pamatā ir tikai viens mērķis – būt laimīgam un dāvāt laimi citiem. Lai to sasniegtu, svarīgi ir saprast, kas ir mūsu laimes atslēga. Mēs no sirds vēlam Tev to atrast un atslēgt savas laimes durvis.
Milnieki uz jumta:D
citi ieraksti semidzshsemidzsh d-grāmatā
Komentāri
malva: tik jauns un tik pareizrakstīgs. aš elpa aizrāvās...... izdevās Tev (darīt laimīgu). nopietni :) citādi - biju jau čokurā (no tautas paviršrakstības)
#1
2012-06-18 23:05
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Sodrēju smaka no krāsns to nekurinot (3)
Jotul krāsniņu nekurinām, bet nāk sodrēju smaka istabā, kāpēc tā varētu būt un ko tur var darīt?
Spradžu apkarošana (11)
Kā cīnīties ar spradžiem?
dārza kamīnu dizains (3)
Sveiki...šovasar sadomāju uzmūrēt dārza kamīnu,bet nevaru izdomāt dizainu. Gribētos, lai gan ko pacept varētu, gan ...
Istaba - gulta (39)
Situācija- mazā dzīvoklītī ir mazītiņa istabiņa ar logu, kaut kas līdzīgs par istabu pārtaisītam kambarim, normālas ...
Kaitēkļi avenēs (6)
kāds ir saskāries ar problēmu? avenu jaunajos dzinumu stumbros ieperinājušies man nezināmi kāpuri. kas tie, un ko darīt?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅