FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
ESI dienasgrāmata
 Otrdiena 08-05-2012 23:25 3  36
Mans rīts, pats par sevi saprotams, sākas ar dzidra ūdens malku, ...
Mans rīts, pats par sevi saprotams, sākas ar dzidra ūdens malku, kuram likumsakarīgi seko gardas kafijas baudīšana... un lūk, no šī atskaites punkta, tad tālāk jāsāk minēt manu mīklu-
Pirmā- ieeju veikalā, nostājos pie letes, blakus piestāj vēl viena sieviete, kura pēc mana pasūtījuma konstatē- re, sieviete, kura zina visu, ko vajag !.... uz ko atskan pārdevēju atbilde- mjā.... pirmajā reizē viņa arī neko nezināja ! Jautājums- Kādā veikalā es biju "?
Otrā- pērkot preci apjautājos- kāda krāsa piemērotākā- Vivacolor Nr.7 vai NR.12, vai tomēr drošībai Nr.20 ? Jautājums- ko atkal mālēšu-krāsošu ?
Hmmmm ? Vai būs kāda atbilde ?
Fotknipsis domu lidojumam pielikumā:
Viss notiek tā, kā tam jānotiek ! :)
citi ieraksti ESI d-grāmatā (~1079)
Komentāri
fiffaaC: DEPO
#1
2012-05-08 23:44
ESI: Attapīga meitene un ne tikai, kā noprotu, vēl kādai sievietei nācies apgūt būvniecības mākslu ;)!
#2
2012-05-11 00:13
fiffaaC: ;) Gadiijaas... Ezji nepadodas :D
#3
2012-05-11 08:00
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅