FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!
JurisK dienasgrāmata
 Trešdiena 01-02-2012 15:04 32  129

Reklāmas kampaņa.

Esot tāds, gan makten apstrīdēts no sieviešu puses, apgalvojums. Vīrietis kā labs vīns - jo vecāks, jo labāks. Bet tā nu viš i! Atminu - bija man 20-25 gadi - kas es biju? Viens stresains puika! Pasīks, svarā nedaudz virs 70, pīpēju, reizēm iemetu. Un tas trakākais - nu nedeva tie meitieši mieru! Ne tik daudz kā uzmācās, bet nu nedeva un viss. Tas ir - mieru nedeva:) Viss dēļ jums, tā teikt. Vēlāk tak tomēr paliku drusku gudrāks, paldies dievam - pieturas punkts stabīls trāpījās. Bet tik un tā - tik pa gaisiem(jūrām) vien. Vai paliku gudrāks, nezinu, bet nu svarā - nu nekā! Beidzot, nu jau pensijas vecumu sasniedzis, viss sāk notikties. Svars aug, tātad pieņemos labumā! Nezinu, vai dēļ tā, ka nupat netīšām pārstāju pīpēt, varbūt dēļ zemās temperatūras, bet kopš novembra kādi 7-8kg klāt. Iespējams, jāsāk nodarboties ar sportu - nedo dies, kājeles vairs nespēs to labumu vilkt. Tas nekad neesot par vēlu. Tāpēc papildus kocenēm sariktēju vēl arī kalnenieces. Tik īsti nezinu - kur tādi lēzenāki kalniņi, bet tādi, kur pašam nav jārāpjās augšā. Kādreiz jau tīri labi man sanāca tā lejā laišanās, lielākoties gan pa taisno, tā interesantāk. Un vienkāršāk, ja nav pārāk daudz cilvēku uz kalna. Savādāk pagrūti izvairīties no sadursmēm. Virsraksts nodeva mūsdienu tikumiem, jo reklāma esot virzītājspēks. Bet domāju, ka labai mantai, apvienotai ar godīgumu, reklāma nav vajadzīga. Pie tam īsti neredzu tai jēgu manā gadījumā. Lai apliecinātu savu godīgumu, būšu atklāts līdz galam - tas galvenais izmērs nav īpaši mainījies, tipa palicis labāks. Kā bija zem 3cm aukstā ūdenī un līdz nepilni 20 darba režīmā, tā ij palicis:( Pie tam neieteiktu ieciklēties uz cīpariem - mans paps, atnācis no makšķerēšanas, godīgi pateica - nu pāris-tŗis asari tā zem kilograma ir. Tas nekas, ka nesvēra vairāk par 100gr, melots netika!:)
Nu baigie neķītreļi! Beidzot!
citi ieraksti JurisK d-grāmatā (~313)
Komentāri
DKW: Dārgakmenis jau arī nav litros, kilogramos un kubikmetros mērāms, bet toties vērtība ta kāda!!! Un iepakojums arī, pārsvarā, ir glīšs, pievilcīgs un vismaz 10 reizes lielāks.
Tā turēt :)
#1
2012-02-01 15:18
beat: "Vīrietis kā labs vīns - jo vecāks, jo labāks." - nebūs vis taisnība. Tas teiciens ir par sievietēm, zināmu apstākļu dēļ.
Bet stabila pieturas punkta gadījumā, te par cipariem un cm kādā sakarā? :)
#2
2012-02-01 15:54
JurisK: Labums bez mēra nav nosakāms! Vismaz ar kaut ko taču jāsalīdzina:)
#3
2012-02-01 15:56
snamlet: Ieteiktu izlasīt jaunākos pētījumus par vīriešiem un sievietēm...un tā bija reklāma?! Un lielāks kalns ir vajadzīgs adrenalīnam?
#4
2012-02-01 16:00
JurisK: Pētījumu virzieni un īpaši jau secinājumi nav objektīvi šajā gadījumā, jo tos veic gan vīrieši, gan sievietes:) Kalns vajadzīgs labuma noturēšanai daudz-maz stabilā stāvoklī.
#5
2012-02-01 16:04
beat: Nu, ja, makšķernieku stāsti..:) būs vien taisnība papam - ne nu tur 3, ne 20, bet kādi 100g jau sanāks! :D
#6
2012-02-01 16:05
snamlet: Ja vīriešu un sieviešu veiktie jaunākie pētījumi nonāk pie vienota consensusa, tad tomēr ir vismaz 80 % ticamības. Ahāa...sapratu, tad tu gan kalnenes, gan distancnieces izmanto tikai sava labuma noturēšanai...t.i.noteikta kg?
#7
2012-02-01 16:09
Pārējos 25 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.