![]() | |||
|
|
Iepazīsties
410 lietotāji on-line
75 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
digitalk: Cik jūsmīgi. Gribi celt latviešu vērtības? Tad atceries, ka latviešu valodas gramatikā atstarpes ir jāliek pēc punktiem un komatiem.
#1 2012-01-12 08:46 Effy: Nevis Merlina, bet Marlena.
Ta ir izrade par Marlenas Ditrihas dzivi. Jocigi, ka cilveki pat nezin, par ko noskatijusies izradi. #2 2012-01-12 08:52 drigene: Ja ir vēlēšanās ,izlabojiet kļūdas,man tika emocijas! Izbrīna ,ka metās jebkuram virsū,kas te parādās! Padalieties ar to ,kas jūs ir iepriecinājis,vai patīkami pārsteidzis,gaidīšu!
#4 2012-01-13 00:55 tapaties_: Te pārsvarā apgrozās latviešu val skolotājas, takā dikti jāuzmanās kā raksta.Ne do Dies uzrakstīt ko kļūdaini! :)) Man prieks par Labi pavadīto vakaru.Lai arī Tev jauka diena. :))))
#3 2012-01-12 09:49 drigene: Jā,jā dabūju par kļūdām! Tas bija jauks vakars,tik un tā! Nezināju,ka te tādi vērīgi kļūdu labotāji.Lai veicas!
#5 2012-01-13 01:03 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||