![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
57 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
mmagda: Tu saki? Šķiet, ka tikai daža jauna atziņa. Tu tak arī reizēm sašūmējies par visādiem glupiem solistiem.
#2 2011-10-12 12:36 Just_: Gadās jau gan sašūmēties, grēcīga esmu, grēcīga. Bet šajā konkrētajā gadījumā teikt "vilku bars"- nu tas IR smags pārspīlējums.
#3 2011-10-12 12:39 mmagda: Padomā vien tā mierīgi, vai tas bars nav lielāks, nekā tev liekas..
vai to paštaisno močītāju nav vairāk kā gribētos, vai tolerances trūkums neizpaužas ik uz soļa.. Tur, protams, nekas nav līdzams, man vnk lika aizdomāties vēlreiz par bara instinktiem. #4 2011-10-12 12:49 mmagda: Zini, tolerance IR apsveicama lieta, kas gan nenozīmē gļēvu klusēšanu, vienaldzību vai visam un visur piekrišanu. Par visu drīkst runāt, svarīgi tikai KĀ.
#6 2011-10-12 12:58 Just_: Un cik tālu tā var aiziet? man šobrīd nekas labāks nenāk prātā, bet iedomājies ikgadējos notikumus 16. martā un 9. maijā - tolerance ir, jā?
#7 2011-10-12 13:03
Pārējos 39 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||