![]() | |||
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
85 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Just_: Es uzskatu, ka ļoti daudzi dzīvnieki, kurus man ir tas gods pazīt, ir daudz vairāk pelnījuši cilvēcīgu attieksmi par ļoti daudziem cilvēkiem.
#1 2011-08-30 11:05 Effy: nav runa par dzīvniekiem, kuri ir dzīvnieki un necenšas pretendēt uz cilvēka statusu dzīvē :)
diemžēl cilvēki mēdz būt cietsirdīgi. man arī sāp sirds par dzīvniekiem, pret kuriem izturās cietsirdīgi, kurus izmet no mājām utt. bet šoreiz runa nav par to... #2 2011-08-30 11:08 Just_: Ja tu būtu redzējusi, kā un cik ilgi pārdzīvoja ķēve, kurai gadījās spontānais aborts... Bet tas nu tā. Cilvēkam raksturīgā koķetēšana ar dzīvnieciskumu padara viņu līdzīgu apģērbtai šimpanzei - nu it kā jau ir, bet kaut kā tomēr pietrūks.
#3 2011-08-30 11:10 Effy: tur jau tā lieta, ka parasti tiek piesaukta dzīvnieku pasaule tikai un vienigi, lai attaisnotu seksu bez ierobežojumiem. tipa tēviņa pienākums ir apaugļot pēc iespējas vairāk mātītas, monogāmija ir totālas muļķibas utt. tāda sekla pieeja tam visam.
kaut gan bieži vien tieši dzīvnieki vai atsevišķas to sugas ir daudz "cilvēcīgāki" kā mums cilvēkime vajadzētu būt. #4 2011-08-30 11:13 Robsvells: visa atšķirība, starp mums ir tā, ka esam veiksmīgāk iemācījušies nodot informāciju tālāk. Pie kam ar uzsvaru veiksmīgāk. Ta kā nav argumentu kuri pārleicinātu ka esam pārāki par dzīvneikiem. Intelekts ir mūsu pašu izdomāta mēraukla, mērkaķis nobrēksies tā, ka tu pieliksi savas inteliģentās biksītes un viņa sapratnē viņš ir parāks. Esam mēs dzīvnieki. Tas, ka Tu ta neuzskati nemaina šo faktu.
#5 2011-08-30 12:10 Effy: fizioloģiski visas dzīvās būtnes uz planēta Zeme ir +/- vienādas uzbūves. tur tev taisnība. bet ne jau tikai fizioloģija nosaka visu uz pasaules. tur arī ir cilvēku un dzivnieku atsķirība, ka dzīvneiku, lai pieskaitītu pie kādas sugas, visu izsaka tikai un vienīgi fizioloģiskie rādītāji, bet cilvēkime iekšējie paramteri - viņu būtība, raksturs, intereses utt.
ķermenis tā ir tikai ārējā čaula, pats cilvēks mitinās iekšpusē. tu neesi tikai kaut kādu locekļu kopums, bet gan tas, ko tu domā, ko tu dari, ko tu runā, ko tu radi ap sevi. ar dzīvniekiem tā nav. dzīvnieks vai nu ir kaķis vai suns, kā arī vairākumā gadījumu uzvedās kā kaķis vai kā suns. dzīvnieki pārsvarā uzvedībā vadās pēc instingtiem. turpretīm cilvēks var būt jebkas jebkurā laikā un vietā. cilvēka izpausmes ir neparedzamas un pa lielāko daļu pats cilvēks nosaka savas izpausmes. #6 2011-08-30 12:20 Robsvells: Sagvelzi pilnīgas muļķibas.
Aŗī dzīvneiki domā, plāno, viņiem arī ir raksturs, intereses. Argumenti pilnīga 0 Suns uzvedas kā suns un kaķis kā kaķis un cilveks kā cilvēks un nekad ne savādāk jo vienkārši viņi ir suns, kaķis un cilvēks, bet visi viņi ir dzīvneiki, sīkāk zīdītāji vēl sīkāk jau minēts kaķis, suns un cilvēks. #7 2011-08-30 13:18
Pārējos 12 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |