![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
88 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
tiritomba_a: ak, atkal kāda viedā salasījusies grāmatiņas nāk vecus runčus mācīt kastē diust ...
ne jau šajā vietā attiecības meklē /izkar banneri/, bet ja ko pasaka tādu indīgāku, tad tas nenozīmē, ka naPaga cilvēks ar viskautko galvā drātēts. jo ... kā mežā sauc, tā mežā atskan. tieši tādu atbildi arī gaida topiku veidotāji. nevienu neinteresē ūberkūlā pareizība un pozitīvā personīgā pieredze. #1 2011-06-22 11:09 Eheeeeei: dzēsts 2011-06-22 11:13
evana: tiritomba_a, a kāpēc cilvēks nevar padalīties ar savu sāpi? :)) šeit patiešām ir ļoooti daudz negatīvu cilvēku, kas savu negatīvismu izliek uz citiem virtuālajiem, tikpat negatīviem cilvēkiem :D kā man reiz teica, labāk virtuāli, nekā reāli :D
bet tikpat labi šeit ir daudz arī interesantu un foršu cilvēku, un viss patiešām sākas galvā, lasi gudras grāmatiņas vai nelasi :)) autorei - mazāk sēdēt netā un žēloties par to, ka citi nemāk priecāties, bet vairāk priecāties pašai un par neta nepilnībām pat nedomāt! :)) #3 2011-06-22 11:31 Eheeeeei: Un kurā vietā tā sāpe? vnk pārdomas..... un mazāk sēdēt netā varētu ieteikt mums visiem, jo īstā dzīve jau anyway ir tur, ārā ;)
#4 2011-06-22 11:33 evana: piedod, darbs tāds - diendienā sēdēt internetā :D nu labi, pie kompja :)) bet ārpus darbalaika manis šeit vnk nav :))
a sāpe ta nekāda /metafora/ :) #5 2011-06-22 11:35 Eheeeeei: Nu ir jau ok :) ar darbu tā par laimi vai diemžēl ir gan :D Priecīgus Jāņus ;)
#6 2011-06-22 11:36
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||