FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 bucene,  19-03-2011 09:14 30  66

Kā man patīk!

Kā man patīk pamosties pašai, neviena nemodinātai, un konstatēt, ka vēl ir agrs, ka varētu gulēt vēl un vēl, bet vairs negribas! Tad diena ir tik gara un piepildīta, ko tik nevar paspēt! Un vēl visjaukākais ir tas, ja nekur nav jāiet, kad dienas noteicējs esi tikai un vienīgi tu pats!
Šorīt sajūta ir īpaša, jo sācies pēdējais brīvlaiks pirms lielā brīvlaika. Jauki! Veselas deviņas dienas pieder TIKAI MAN!
Šajās dienās sāksies Pavasaris, mans, Auna, gadalaiks, un tas jau ir kas īpašs, kaut te vienmēr dziedu slavas dziesmas ziemai. Mēģinu sadzīvot ar visiem gadalaikiem, tik ar rudeni vēl tā īsti neesmu iemācījusies, laikam nav, kas iemāca...:)
Gribu aiziet pakarpīties zem sniega vietā, kur vajadzētu būt sniegpulkstenīšiem, nevaru sagaidīt savā Auna nepacietībā. Un, ja nu ieraugu!:)
Lai arī Jums jauks šis rīts un diena!:)
Par daudz :)
citi ieraksti bucene d-grāmatā
Komentāri
SOLENA: Man ar pavasaris mīļš, kaut visi gadalaiki tīkami, jo mums ir visi gadalaiki, a citur nav:)))
#1
2011-03-19 09:18
bucene: Bieži vien jau neprotam novērtēt to, kas ir...
Bet Pavasara gaidas ir kas īpašs.:)
#2
2011-03-19 09:22
inuce: ....kad noies šoks par baltumu aiz loga, tad ar būs jauka šī diena...:)))...vislabāk būtu - pēkšņa lietusgāze,kas aizskalo (izkausē) šito baltumu nost no zemes!
#3
2011-03-19 09:23
bucene: Redzi, šajā jautājumā mūsu domas ir pilnīgi atšķirīgas...:)
Te sauja sniega vairāk vai mazāk vēl neko īpašu nemaina, sniega ir vēl pārāk daudz. Es lietu galīgi NEGRIBU.
Gan Pavasaris pratīs atnākt klusi un nemanot, viņš tā prot, es zinu.:)
#5
2011-03-19 09:39
joga: Paldies...:)))
#4
2011-03-19 09:25
bucene: Par auksto gaļu vai jauko dienu?:)
#6
2011-03-19 09:40
joga: Par vēlējumu...:))))
#7
2011-03-19 09:48
Pārējos 23 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅