FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 naktsviesis29,  26-10-2010 03:20 1  83
Mans

Mans

Datora skaņa bezmiegs un vienkārša saruna ar savu "Es". Kas ir cilvēka lielākais posts tā ir viņa apziņa, bieži jautāju tiem, kurus zinu  - Vai vari saprast sevi, lai jautātu citam par to, kāpēc `viņš nesaprot tevi.? Daudzi izvairās no atbildes, jo īstenībā tikai retais ir meklējis atbildes tam, kas viņš ir . Šodien runāju Skype ar vienu paziņu no ASV, Viņa profesija ir sastīta ar " līderību" un vīņš pateica, laikam pašus svarīgākos vārdus, ko mums neviens nesaka, ja mēs esam vai dzīves piespiesti kļūstam par līderiem - " Mēs zombējam sevi . Uzliekam apsēju un redzam tikai vienu panākumus. Tas ir labi, bet zūd spēja cienīt savu es."
  Laikam tā arī vajadzētu rīkoties , bet "Es" liek domāt vismaz tad, kad neesi sabiedrība, kad rūc tikai dators. Vakar izlasīju vienu labu citātu-"  Paskaties uz augšu redzi putni lido, bet tu esi pats sevi iesprostojis, aizmirsis, ko nozīmē vienkārši paņēmt spert pirmo soli, lai lidotu. Tikai nedrīkst aizmirst par izpletni".        
  Lasot ziņas informācijas tīmekļos sasktu intresantas faktus latviešu ziemeļnieciskumu, kas izpaužas, ka tik man ir labi. Mans "Es" mani aprok, jo tas nedod sapratam mieru- " Mēs patērējam - otru, dvēseli, naudu, patiesību, radam melus un sadzīvojam ar to, kas notiek ar mums. Bet sabiedrība ir slima un es arī šō slimību sauc par cilvēciskuma trūkumu. Jā, skaisti ir dzirdēt reklāmas: paēdināsim vai palīdzēsim otram ar to, ko varam palīdzēt. Cik no mums ir izdarījuši, ko labu vairāk nekā saviem tūvākiem, bet gārām gājējam. Vienkārši pasmaidot, jo varbūt, tas viņu glābs uz mirkli un šeit nav jābūt līderim. Cik no mums spēj salasīt to, kas notiek ar mūsu valsti, cik no mums ir rakstījuši par to valsts galvai, cik no mums ir prasījuši neviss pabalstus vai atlaides, bet reālus darbus.  Mans "Es" man liek apklust, jo visi mēs esam bailīgi un drīz baidīsimies no savas ēnas. Un cik no mums jūtās nelaimīgi, jo baidās par  to atzīties ...... Tapēc novēlu, katram atrast otru, lai uzdrīkstētos, iemīlētos un mīletu un rastos mazi bērni, kam nebūtu slikti, jo mēs esam tīk tāli no savas sirdsapziņas.....( ja, kādam/ai nepatika, lai iekžās latviešu rudzu maizē, jo arī to drīz viņš nevarēs saukt par savu).
 Naktsviesis........
Mans
Tikai sievietēm ( puišus netraucēt) -... Krīze.......
Komentāri
flesh: ta vish i
#1
2010-10-26 03:31
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅