![]() | |||
|
Iepazīsties
70 lietotāji on-line
86 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
TicCerMil: Tā paralēlā pasaule varētu nomazgāt traukus kamēr neviena nav māj`s:)) bet visumā piekrītu:))
#1 2010-10-14 10:31 fiffaaC: Ha haa... Bet lai taa izdotos, ir jaaatceras tas, ko esam kapitaali aizmirsushi :)))
#2 2010-10-14 10:36 mieru_tikai_mieru: paralēlā pasaule... Tu ko pīpē? It kā Tavā sapnī varētu notikt kaut kas tāds, kas nav Tavā prātā vai sajūtās. Sapnis ir tā pati realitāte, kas nomodā, vienīgi - cita šīs realitātes šķautne. Jau vienā komentārā šodien ierakstīju - KATRAM sapnim ir izskaidrojums :)
#3 2010-10-14 10:38 fiffaaC: Es neko nepiipeeju, ja nu akrilu reizi gadaa :)))
A tas cilvjiem raksturiigi: noliegt to, ko tie neredz vai ar ko nav saskaarushies!!! :))) Un jaa, par izskaidrojumu - tas manaa ierakstaa :) #5 2010-10-14 10:42 Just_: O, jā! Pēdējās divas naktis bija interesantas - vakar šausmene, šodien - piedzīovjumi. Kaut ka ar mēnesi notiek, vai?
#4 2010-10-14 10:39 fiffaaC: Kaa jau mineeju, man katru nakti piedziivojumi :))) Bet kas Tev, nezinu... mosh ar zemapzinju k-kas... :)))
#7 2010-10-14 10:43 TicCerMil: Bet tas ka sapņi piepil`das, tas gan ir pārbaudīts:)) Tikai jāprot izskaidrot:))
#6 2010-10-14 10:42
Pārējos 23 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. |