FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 face_of,  22-09-2010 12:51 13  86

saldumi

Lasīju Lūli Vīlmu, tur rakstīts, ka liela kāre uz saldumiem ir iekšējas bailes no "mani nemīl"... Ko tur daudz par mani - saldumi man vienmēr garšojuši, reizēm pat esmu ieturējusi "cepumu diētu", bet es te vairāk par bērniem iedomājos - nu reti gadījies sastapt "eksemplāru", kurš atteiktos no saldumiem, jo viņam vienkārši negribās (nevis tāpēc, ka būtu jau pārēdies) - vai viņos arī jau ieperinājusies pieaugušo pasaules "slimības"? Nu galīgi negribās domāt, ka TIK daudziem bērniem būtu šīs bailes...

Kārtējā grāmata... vēl gan nav... Labrīt! Pamodos tā paagrāk, t.i., suns...
citi ieraksti face_of d-grāmatā
Komentāri
TicCerMil: kāre uz saldumiem ir elementārs hroma trūkums organismā (vai viens no) :))
Zinu no pieredzes un nekāda sakara ar mīl vai nemīl:)))
#1
2010-09-22 13:03
face_of: OK, uzgrauzīšu hromu cepumu vietā:)))
Bet tak Vīlma arī zina, ko raksta (izmantojot viņas apgalvojumus un pārdomājot zināmus notikumus,ar hroniskajām iesnām tiku galā viena vakara laikā)
#2
2010-09-22 13:10
roronga: Ne vienmēr vajag ņemt par pilnu itin visu, kas rakstīts šādās grāmatiņās:) Bieži vien kādai problēmai var būt neskaitāmi iemesli un to īsto atrast nemaz nav tik viegli:)
#3
2010-09-22 13:17
face_of: Līdz šim biju domājusi, ka bērniem vienkārši garšo saldumi, un ja nav problēmu ar lieko svaru, tad to arī neuzskatīju par problēmu (attiecinu arī uz sevi pieaugušā vecumā). Tagad sāku apdomāt šo tēmu.
#4
2010-09-22 13:40
roronga: Vienam garšo saldumi, kādam marinēti gurķi, citam vēl sālīta siļķe! Un ko tad - viņiem tagad būtu visiem jāsāk nodarboties ar psiholoģisku pašteroru - kur ir mana problēma un kas ar mani nav kārtībā???
Bērniem patiesi garšo saldumi - nezinu nevienu, kuram negaršotu...acīmredzot tev nevajag lasīt tādas grāmatas...tas ir kā ar cilvēkiem, kuri paņem veselības enciklopēdiju un uzreiz atrod sev visus iespējamos 1000 slimību simptomus:)...un tad sāk domāt par nāvi...:)
#5
2010-09-22 13:45
face_of: Pa skarbo tev sanāca:)
Tikai es, acīmredzot, tomēr lasīšu to, kas šķiet interesants. Un, ja kaut kas paliks neizprasts, turpināšu uzdot jautājumus;) šeit vai citur - tas, kā sanāks;)
#6
2010-09-22 13:51
roronga: Nu nav, nu nav pa skarbo:)***
#7
2010-09-22 13:55
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Glikozes līmenis asinīs (7)
Glikozes līmenis asinīs-kas ietekmē tā izmaiņas un kādas tam ir sekas?
Stomatologs Rīgā, kas pieņem brīvdienās. (8)
Vai kāds nezina zobārstu, kas strādā brīvdienās? Darba laikā strādāju līdz 18:30 un pa dienu netieku.
Kukulis ārstam (25)
Arstējošais dakteris un kukulis - vai tas ir obligāti?
Imago diagnostika (2)
Var but kads bija un kadas atsauksmes par Imago diagnostiku?
Alus ir kaitīgs,vai arī nav ? (33)
Tikai ar personīgu pieredzi .

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅