![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
87 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Biezpiens7: Tam es varētu noticēt,bet ar Dieva atainojumu bībelē vai korānā ir jau krietni švakāk.
#3 2010-08-14 09:23 Biezpiens7: Es mēģināju lasīt,bet mana loģiskā domāšana to nepieņem,rodas pārāk daudz pretrunu un paliek neatbildēti daudzi mani jautājumi par pasaules uzbūvi un dzīvības mērķiem.Tad jau daoisms vai mūsu pašu tautasdziesmas man ir daudz saprotamākas.
#5 2010-08-14 15:36 knock: Par pasaules uzbūvi? Cilvēki,zinātnieki, cenšas uzzināt vai atminēt ķīmiskās formulas,fizikas likumus. Bet KĀDS to visu jau ir radījis,KURAM viss tas ir zināms. DIEVS ir visu radījis tāāādā harmonijā, skaistumā,krāsu salikumā.Mākslinieki var tikai to atveidot veiksmīgāk vai neveiksmīgāk.
Vai esi kādreiz aizdomājies,ka TAS ,KAS ir radījis katru zvaigzni, var samīļot arī katru sirsniņu. Vienkārši pieņem DIEVA MĪLESTĪBU pēc iespējas ātrāk. Jo šis DIEVA žēlastības laiks var arī beigties. #6 2010-08-14 20:47
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||