FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 pati_vinja,  02-08-2010 16:32 6  45

saruna...

pirms brīža sēdējām ar draudzeni un pļāpājām...cik tas tomēr ir sarežģīti-nekas netiek dots komplektā..ja ir intelekts, tad gultā...nu tā kaut kā...ja ir izcils gultā, tad tas intelekts kaut kā aiz tā pazūd...daba tomēr ir gudra-lai nepaliktu garlaicīgi, lai neapstātos meklējumos, piespēlē pārsteigumus:)))))
tas kāds stulbs pašizpausmes... tikko sasmējos..tā pa riktīgo:)))...
citi ieraksti pati_vinja d-grāmatā
Komentāri
Tessa: pirmo reizi kaut ko tadu dzirdu.absoluti nepiekriitu.
#1
2010-08-02 16:36
SievieteMelnaa: Es arii nepiekriitu. Intelekts+labs miilnieks ir ljoti biezhi sastopama kombinaacija. Ja Tu, kaa tresho, gribeetu uzticiibu, tad gan jau buutu jaameklee ar uguni.:)))
#2
2010-08-02 16:47
pati_vinja: neko es negribu...man pietiek visa kā:)))) tikai-draudzenes prātojums
#3
2010-08-02 16:50
Lovetta: ja ir intelekts un piedevām vēl simpātijas un gribēšana-tad gultu var pielāgot. nav jau absolūti peļama mīļākā, ir neprasme un nevēlēšanās vienoties par savām vēlmēm.
#4
2010-08-02 16:59
RiebekleX5: ai, mīļā.. neņem galvā.. dirš viņas.. un pat nenosarkst.... ja jau būtu, kā raksta.. tad nenīktu te un nekomentētu Tavu ierakstu, bet gan tusētu ar savu supersavienojumu - intelekts+sekss maniaks..:DDDDD
#5
2010-08-02 18:58
pati_vinja: Mīļā, Tu kā vienmēr..desmitniekā:****
#6
2010-08-02 19:32
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅