FILMAS BILDES SPĒLES APSVEIKUMI ČATS REKLĀMA oHo.lv VIP
Reģistrētiem lietotājiemReģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 GENERALISIMUS,  23-06-2010 18:07 6  121   1 atbildes

10 mīlestības baušļi.
10 mīlestības baušļi.1.Mīlestība sākas ar domu.

Mēs paliekam par tiem, par ko diendienā domājām - teica Epiktets!!...Viss šajā dzīvē sākas ar domu.Vienīgais paņēmiens izveidot patiesi laimīgas attiecības - zināt to, kāds ir tavs ideāls pirms tu viņu satiec!!...Savādāk, kā pazīsi???:-))

Ja tavas domas ir mīlestības, pārliecības, siltuma un maiguma pilnas,tad tieši tāda būs Tava dzīve un attiecības. Līdzīgais pievelk līdzīgo!!Tu ar savām domām veido savu apkārtni, savu dzīvi,cilvēkus savā dzīvē,attiecības,attiecību kvalitāti.

2.Cieņa.

Lai kādu mīlētu, viņu vajag cienīt!!Bet, lai to izdarītu, vajag iemācīties mīlēt un cienīt sevi!!Jo ja nemīli un necieni sevi, kā tu to vari dāvāt otram??Vajag mīlēt un cienīt sevi neskatoties uz to, ko citi saka par tevi!!

3.Dāvināšana.

Ja gribi saņemt mīlestību - iemācies to dāvināt otram!!! Mīlestība,kā bumerangs,vienmēr atgriežas atpakaļ, kaut arī ne vienmēr no tā cilvēka,kuram mēs to devām!!Īsta mīla neprasa kaut ko atpakaļ,viņa neuzliek nosacījumus:es tevi mīlēšu ,ja tu darīsi to un to - tā jau ir manipulēšana. Mīlēt - nozīme dāvināt daļu no sevis bez kādiem nebūt nosacījumiem un samaksas pieprasījuma!!! Pirms stāties attiecībās, pajautā sev:ko es varu dot šim cilvēkam, nevis ko viņš var sniegt man !!

4.Draudzība.

Ja gribi atrast īstu mīlu - atrodi no sākuma īsto draugu!! Partneriem vajadzētu būt līdzīgos uzskatos,garīgās vērtībās, mērķos!!"Pārim jāskatās nevis vienam uz otru,bet vienā virzienā "- Antuāns de Sent Ekziperi!!

Lai patiesi kādu mīlētu,viņu vajag mīlēt ne par to, kā viņš izskatās,bet gan par to,kas par cilvēku viņš ir!!Draudzība - ir tā augsne uz kuras aug mīlestības sēkliņa!!Tikai to augsni jākopj gan abiem diviem!!!

5.Pieskāriens.

Man tik ļoti pietrūkst glāsta....vai tev nepietrūkst neviens???-dzied kādā jaukā dziesmā!! Pieskārienā ir ļoti daudz spēka,ar pieskārienu var izdziedināt kādu salauzto sirdi!!Pieskāriens - ir viens no veidiem,kā izpaust savu mīlestību pret otru cilvēku!!

Pieskāriens salauž barjeras un nostiprina attiecības!!Kad atver apskāvienus - tad īstenībā atver sirdi!!:-))

6.Brīvība.

Ir ķīniešu paruna:"Jā jūs kādu mīlat...palaidiet viņu brīvībā!! Ja viņš atgriežas pie jums, tad viņš tiešām ir jūsu, bet jā nē -tad viņš nekad nebija jūsu!"Jā kādu mīli,tad tu arī cieni viņa vajadzības un vēlmes.Ja tu nevari kādu palaist brīvībā - tad tā nav mīla! Mēs nevienu nevaram piespiest sevi mīlēt: tas vai nu ir,vainu nav!! Dot brīvību, tas nozīmē dot otram cilvēkam iespēju brīvi pieņemt lēmumus,dzīvot tā,kā grib viņš,nevis,kā gribētu mēs!! Katram vajadzīgs savs personīgais brīvais lauks!! Ja mēs aizķeramies aiz kāda,tad mēs viņu emocionāli slāpējam nost un darām to nevis aiz mīlestības,bet aiz bailēm viņu pazaudēt,aiz greizsirdības,aiz nepārliecības par sevi!! Mēs nedrīkstam mīļoto cilvēku turēt šajās lamatās!!

7.Māksla sarunāties.

Daudziem no mums ir jāiemācās atklāti un patiesi paust savas jūtas un emocijas.Mums liekas,kad otrs tāpat jau zin,kā mēs pret viņu izturamies un ko mēs no viņa vēlamies....interesanti tikai, kāpēc,mēs tā domājām??Vai tas otrs ir gaišreģis??:-))...Nekad nepalaidiet garām iespēju pateikt savām miļotajam cilvēkam kādu labu vārdu, izteikt savu apbrīnu, paslavēt viņu!!Pastāstīt, kā jūtaties šajās attiecībās,ko vēlaties no tam vēl!!Bez komunicēšanas no attiecībām pazūd daudz skaistu un jauku brīžu!!


8.Kaisle.

Mīlestības pilnām attiecībām ir nepieciešama kaisle!! Bet kaisle neaprobežojas tikai ar sexu!!Tā vēl ir dziļa interese par otru un entuziasms!! Spontāni pārsteigumi...kas varbūt labāks??;-))Kaisle - tā ir maģiska dzirkstele,kura iekvēlina mīlestību un piesātina viņu!! Tīri seksuāla kaisle ir ļoti neilga.....stiprāka par viņu ir tā kaisle,kas nāk no jūtām un domām!!;-))Vajag katru dienu dzīvot kaislīgi!!

9.Uzticība.

Uzticies ne tikai partnerim, bet pašām attiecībām!! Bez uzticēšanās viens cilvēks paliek trauksmains, pilns ar visādām aizdomām,bet otrs jūtās lamatās!! Nākotne ne vienmēr būs tāda,kāda bija pagātne,tāpēc nav ko salīdzināt ar kādu,kas kādreiz bija tev neuzticīgs!!Mēs paši rakstām savu dzīves grāmatu.Dzīve mainās un maināmies arī mēs paši.Nekur nav teikts,kā nākamā lapaspuse līdzināsies iepriekšējai: galu galā mēs varam sākt rakstīt jaunu nodaļu savas dzīvesstāsta - no tīras baltas lapas!!

10.Piederība.

Mīlestība - tā ir piederība!!Bailes - pats lielākais traucēklis mīlestībai!! Bailes no tā,kad tevi izsmies par jūtam,bailes no noraidīšanas,bailes no tā, ka vari pazaudēt!! Gribi mīlestību??Tad atbrīvojies no bailēm,esi gatavs sevi veltīt tam,kas tev ir dārgs!!Katrās attiecībās ir savi kritumi un pakāpieni. Attiecību dzīvotspēja ir atkarīga no ta,kā mēs tiekam pāri šiem periodiem,īpāši kritumiem!! Veiksmīgās attiecībās abiem diviem ir jāsaprot,kad viņu attiecības ir pats galvenais, ka viņas ir svarīgākas par naudu, karjeru, īpašumu!!

Ja Tevī mīlestība laimīgam būt
Komentāri
roziite28: Labi teikts!
#1
2010-08-10 17:07
GENERALISIMUS: paldies meiten
#4
2010-08-10 23:23
Adrija23: Skaisti! Vai pašam izdodas?
#2
2010-08-10 23:13
GENERALISIMUS: bet censhos tachu un tas ir puse jav no panakuma
#3
2010-08-10 23:22
kundziite: Ļoti patiesi un skaisti uzrakstīts.
#5
2011-07-28 11:22
GENERALISIMUS: man prieks, kä pa sevi - tä par tevi
#6
2011-07-29 16:18
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.


Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.